Як покласти готівку на карту: практичні рекомендації

як покласти готівку на карту : практичні рекомендації

Вам знадобиться
 • Пластикова карта
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Поповнення балансу банківської карти. Коли людина інтенсивно користується безготівковими платежами, рано чи пізно виникає необхідність поповнення банківської карти. Найчастіше для цього можна використовувати банкомат банку-емітента з функцією прийому готівки, який дозволяє покласти готівку на карту буквально двома натисканнями кнопки. Однак, як покласти готівку на карту, якщо банкомату поруч немає, а сам банк вже не працює?

 • . 2

  Для того, щоб поповнити карту за відсутності банкомату можна скористатися сервісами електронних грошей, практично всі сервіси електронних грошей дозволяють досить легко вивести з них грошові кошти на банківську карту. Природно, за здійснення переказу знімається відсоток, від 0, 5 до 3, 5 відсотка від суми. Подробиці можна знайти на сайті організації. Як правило, там можуть знайтися й інші корисні відомості. Наприклад, на сайті QIWI є не тільки інформація про переведення готівки на карту, але і як зняти готівку з Ківі.

 • . 3

  Перед тим як готівкові перевести на карту з електронного гаманця, потрібно поповнити і сам гаманець, якщо на ньому немає грошей звичайно. Це можна зробити через будь-який термінал. Деякі термінали, наприклад Елекснет, дозволяють також перевести готівку на рахунок кредитної карти. Для цього потрібно вибрати в терміналі відповідний банк або організацію, що видала кредитну карту і, слідуючи підказкам терміналу, поповнити рахунок.

 • . 4

  Але, незважаючи на всі інші можливості, їх об’єднує два недоліки: наявність комісії за переказ і деякий термін очікування. Тоді як при поповненні своєї карти через термінал, банкомат або офіс банку, який його видав, комісія не стягується, а грошові кошти надходять практично моментально. Крім цього, поруч з банкоматом є координати банку, де можна дізнатися, як взяти кредит готівкою. А сам банкомат дозволяє з його допомогою залишити заявку на кредитну карту.

 • . 5

  Іноді буває, що з якоїсь причини багато грошей є на рахунку мобільного телефону, тоді як є екстрена необхідність в готівці, тоді корисно знати, як зняти готівку з телефону. Все залежить від оператора зв’язку. Наприклад, «Мегафон» і «Білайн» дозволяють вивести гроші дистанційно, за допомогою перекладу, сплативши за це відповідну комісію. Тоді як «МТС» пропонує приїхати в офіс і написати заяву про повернення грошових коштів, яке розглядається до 45 днів.

 • . 6

  Є безліч способів, як покласти готівку на банківську карту. Для того, щоб кожен бажаючий це зробити, міг вибрати для себе найбільш зручний у часовому і фінансовому відношенні варіант.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :