Як покласти гроші на картку через банкомат?

як покласти гроші на карту через банкомат?

Вам знадобиться
 • Банкомат
 • Картка «Сберабанка»
 • PIN-код картки
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Отже, терміново потрібно покласти гроші на карту «Ощадбанку» через банкомат. У першу чергу, необхідно знайти відповідне пристрій. Не всі банкомати призначені для поповнення картки. У них є свої відмінні риси. Зазвичай, потрібні апарати зеленого кольору зі спеціальним пристроєм для вставки купюр. Знайти такі банкомати можна як у самих відділеннях банку, так і у великих торгових центрах.

 • . 2

  Після того, як був знайдений потрібний банкомат, наступне завдання — правильно вставити картку в спеціальний зчитувальний пристрій. Але як це зробити? Необхідно звернути увагу на те, що при вставці магнітна смуга повинна розташовуватися внизу, а логотип банківської карти («VISA», «MasterCard» і т. д.) ближче до лівого нижнього кута. Потім банкомат вимагатиме ввести PIN-код (так званий пароль банківської карти). Цей код повідомляється власнику картки в момент її видачі. Якщо PIN-код не відомий або загублений, то необхідно терміново звернутися до найближчого відділення банку, в якому здійснювалась видача картки. При правильному введенні PIN-коду банкомат відреагує і покаже спеціальне меню обслуговування карти.

 • . 3

  На табло з’являться вісім пунктів меню, за допомогою яких можна легко і швидко здійснити операції з банківською картою. Оскільки потрібно поповнити електронний рахунок, то слід вибрати пункт «Внести готівка». Для того, щоб це зробити, потрібно доторкнутися до екрана в місці, де розташований відповідний пункт (у випадку, якщо монітор сенсорний), або натиснути на одну з відповідних кнопок, розташованих по периметру табло. Потім банкомат зробить запит щодо валюти, в якій необхідно здійснити дану операцію. У цей момент на моніторі висвітиться спеціальне меню. Зробивши відповідний вибір, банкомат запропонує внести гроші. Тепер необхідно перевірити купюроприймач. Зазвичай, у цей момент можна побачити, як блимають зелені лампочки приладу. Це є сигналом до того, що банкомат готовий прийняти гроші.

 • . 4

  На цьому кроці може виникнути одна з поширених проблем: банкомат не хоче приймати купюру. Зазвичай, це викликано декількома причинами. Одна з них — порушення цілісності банкноти. Через це пристрій не може правильно вважати номінал. Тому для того, щоб внести гроші в купюроприймач, необхідно перевірити не порвана чи купюра. Якщо банкнота виявиться занадто м’ятою, то це також може стати причиною того, що банкомат не зможе прийняти купюру. Для виправлення цієї ситуації необхідно розгладити банкноту і розпрямити всі куточки. Якщо все одно банкомат відмовляється приймати грошовий знак, то слід його замінити.

 • . 5

  Пристрій не важливо який стороною вставляється в нього купюра. Після того, як грошовий знак був прийнятий банкоматом (зазвичай лунає характерний звук), необхідно перевірити чи правильно пристрій прочитало номінал грошового знака. Зазвичай це значення відображається у віконці «Внесена сума». Якщо ж банкомат не прийняв купюру, то потрібно розгладити її ще раз або вставити іншим кінцем. (УВАГА!!! Якщо банкомат таки не хоче приймати купюри номіналом 5000 рублів, значить пристрій не поновили, т. к. дані купюри були недавно вдосконалені. У цьому випадку, необхідно відшукати інший апарат.

 • . 6

  Якщо купюр багато, то їх потрібно по черзі вкладати в купюроприймач. Потім у полі «Внесена сума» відобразиться загальна кількість внесених коштів. Слід перевірити чи відповідає ця цифра поповнюваною сумі. Якщо все вірно, то потрібно натиснути на екрані «Продовжити» або клавішу «Enter» на клавіатурі. Банкомат почне виконувати операцію. В кінці цих дій пристрій видасть карту, а через деякий час надрукує чек про виконану процедурою. Якщо на одному з етапів виникли якісь проблеми, то необхідно терміново звернутися в технічну підтримку цього банку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :