Як покласти гроші на мегафон; покласти гроші на Мегафон через банківську карту

як покласти гроші на мегафон ; покласти гроші на мегафон через банківську карту

Вам знадобиться
 • Банківська картка
 • Салони зв’язку
 • Мобільний переклад
 • Електронний гаманець
Інструкція
 • . 1

  Для пересічного клієнта стільникової компанії можливість спілкуватися, а також виходити в Інтернет з’являється з придбанням сім-карти і, відповідно, з першим поповненням рахунку. На початку розвитку масових мобільних систем комунікації відправити гроші на рахунок свого телефону можна було тільки через спеціальні карти оплати, які повсюдно продавалися, причому не тільки в спеціалізованих магазинах, а й у супермаркетах та поштових кіосках. Компанія Мегафон однією з перших у Росії вирішила засунути карткову систему в минуле і замінити її моментальними платежами: спочатку у своїх салонах зв’язку, а потім і в окремих пунктах прийому платежів.

 • . 2

  В даний час існує безліч способів того, як збільшити свій баланс на мобільнику. Тепер можна покласти гроші на Мегафон через банківську карту, буквально не виходячи зі своєї квартири або не відриваючись від роботи в офісі. Для того щоб виконати оплату таким чином, потрібно знати реквізити своєї банківської картки і з їх допомогою зайти в особистий кабінет на сайті банку, до якого вона прив’язана. На всіх банківських сайтах сьогодні існує можливість проведення різних платежів, у тому числі і переказу грошей на Мегафон. Для цього в розділі особистого кабінету передбачена така опція, як оплата мобільного зв’язку.

 • . 3

  Зайшовши в даний розділ, необхідно вибрати цікавить оператора, набрати у відповідному віконці номер телефону, на який буде відправлено грошовий переказ, а також вказати суму, на яку належить поповнити баланс. На телефон клієнта Інтернет-помічник автоматично відправить повідомлення з попередженням про зняття грошей з банківського рахунку і вишле код для підтвердження оплати. Введення даного коду на сайті остаточно завершить виробництво платежу. Існують як схожі, так і альтернативні способи того, як покласти гроші на мобільний. До схожим з оплатою через банк відноситься поповнення стільникового телефону грошима через систему електронних гаманців, найпоширеніші з яких WebMoney і Яндекс. Гроші.

 • . 4

  Для Інтернет-гаманців оплата мобільного зв’язку є однією з найбільш широко використовуваних функцій. На головній сторінці сайту будь-яких електронних грошей знаходиться меню, призначене для цієї мети. Принцип роботи аналогічний банківському, тільки підтвердження можливе також і по електронній пошті. Ще одним варіантом того, як покласти гроші на телефон, є переведення коштів одного мобільного пристрою на інший. Мегафон називав цю послугу «Мобільним перекладом». Він доступний всім клієнтам компанії, крім корпоративних. Для підключення даної опції необхідно відправити безкоштовне SMS-повідомлення з текстом » 1″ на номер 3311.

 • . 5

  Для здійснення такого перекладу вимагається набрати команду: * 133 *, далі — сума, далі — номер абонента мережі Мегафон, закрити цю запис гратами (#). Після цього на телефон, з якого стався запит, прийде код підтвердження, який потрібно буде набрати за допомогою сервісу: * 109 *, далі — прийшов код, і завершити все це гратами (#). Якщо всі дії були зроблені правильно, то через кілька секунд прийде повідомлення про успішність даної операції. Всі способи поповнити рахунок Мегафон зробив безкоштовними. У першу чергу це торкнулося всіх Інтернет-сервісів. На цьому, однак, роблять гроші сторонні компанії, що пропонують оплату через систему терміналів.

 • . 6

  Термінали миттєвих платежів встановлені у всіх місцях скупчення народу. Однак оплата через них включає в себе комісію. У середньому вона зараз становить від 3% до 10%. Проте, такий спосіб оплати досить зручний, особливо для тих, хто надмірно не економить. У тому, як покласти гроші на рахунок, немає нічого складного. З проведенням платежів досить швидко справляються як діти, так і пенсіонери — потрібно всього лише один раз спробувати і все вийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :