Як покласти гроші на скайп?

як покласти гроші на скайп ?

Вам знадобиться
 • ПК
 • Доступ в інтернет
 • Доступ до інтернет банку або електронному гаманцю
 • Аккаунт в skype
Інструкція
 • . 1

  Існує безліч рішень питання як покласти гроші на скайп. Одним з найбільш поширених є поповнення рахунку через систему електронних грошей webmoney, яндекс гроші і т. д.. При вході в свій аккаунт на сторінці системи електронних гаманців Ви побачите суму свого рахунку, а так ж пропоновані послуги, які можливо придбати за електронні гроші. У списку необхідно знайти поповнення рахунку skype і клікнути на цій іконці лівою кнопкою миші. Після переходу на наступну сторінку, від Вас потрібно ввести суму, яку Ви бажаєте перевести на рахунок skype, а так само логін, під яким Ви зареєстровані в системі skype, після чого натиснути кнопку «продовжити».

 • . 2

  На наступній сторінці необхідно підтвердити правильність введених даних, знову натиснувши кнопку «продовжити,» далі «або» підтвердити «залежно від того, яку систему електронних гаманців Ви використовуєте. Після цього відкриється сторінка, на якій будуть представлені реквізити грошового переказу, рекомендуємо зберегти їх, зробивши скріншот екрану або переписавши в блокнот, у разі, якщо відбудеться збій і гроші не надійдуть на рахунок вчасно, ці дані можуть знадобитися. Але в більшості випадків кошти переводяться моментально і Ви можете використовувати їх на свій розсуд.

 • . 3

  Наступний спосіб поповнити рахунок skype — грошовий переказ за допомогою електронного банку. Відразу слід зауважити , що дана послуга надається не всіма банками. Перевірити наявність такої функції Ви можете зайшовши на свою сторінку електронного банку. Якщо Ви виявите кнопку поповнення рахунку skype, то натисніть на неї і слідуйте наведеним нижче інструкціям. На сторінці, так само необхідно буде ввести дані облікового запису в системі skype і суму, яку необхідно перевести, після чого буде потрібно підтвердження правильності даних і введення пароля який прийде на Ваш мобільний телефон. Дана міра обережності практикується більшістю банків і покликана вберегти клієнтів від шахраїв, які ламали сторінки електронних банків.

 • . 4

  По завершенні процедури підтвердження правильності введених даних та ідентифікації особистості з’явиться сторінка з реквізитами операції, як правило в системах електронного банкінгу всі реквізити зберігаються автоматично, тому фіксувати їх додатково необов’язково. Будьте уважні! Існує безліч шахраїв, що пропонують виконати банківський переказ skype, ввівши дані своєї банківської картки, при роботі з такими сайтами посередниками необхідно бути гранично уважним і не вводити даних, за допомогою яких стороння людина зможе отримати гроші з Вашої картки.

 • . 5

  Так само можна внести гроші на рахунок skype за допомогою терміналів оплати або спеціальних платіжних карт. Для поповнення рахунку через термінал необхідно знайти на його екрані значок skype і, натиснувши на нього, ввести у вікні дані свого облікового запису в системі. Будьте гранично уважні вводячи ці дані, так як у випадку помилки, можливо, грошові кошти повернути не вдасться чи буде вельми скрутно. Після підтвердження введених даних необхідно внести необхідну суму в купюроприймач терміналу і отримати чек про оплату послуги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :