Як покласти гроші на телефон з телефону Мегафон?

як покласти гроші на телефон з телефону мегафон?

Вам знадобиться
 • Телефон 1 з позитивним балансом — абонент Мегафон
 • Телефон 2 — абонент Мегафон
 • Бажання поділитися своїми грошима
Інструкція
 • . 1

  Перекладаючи гроші зі свого телефону Мегафон на інший телефон Мегафон, необхідно переконатися, що дійсно гроші зайві і зовсім не шкода ними поділитися. Функція мобільний переказ підключається за допомогою відправки повідомлення з числом 1 по номеру 3311. Ця послуга абсолютно безкоштовна. На своєму телефоні необхідно набрати * 133 * потім суму * та номер телефону без вісімки, того мегафоновца, кому необхідна фінансова допомога, потім # і викликати (зазвичай це зелененькая трубочка). Наприклад є необхідність чи бажання поповнити рахунок абонента 89261234567. Які дії зробити? А все просто. Необхідно набрати наступну комбінацію * 133 * 3000 * 79261234567 #, де 3000 — це сума переказу в рублях. Якщо все правильно зроблено, то прийде повідомлення з кодом. Це необхідно для підтвердження платежу, щоб виключити непорозуміння. Буває діти грають натискають все підряд. До речі не варто забувати і про те, що на телефоні з якого відправляється платіж, повинно залишатися достатньо коштів. Іноді встановлено ліміт коштів (залежно від регіону), який повинен залишитися на телефоні. Наприклад на телефоні відправника, після відправки повинно залишитися не менше п’ятдесяти карбованців. Також є мінімум, який можна відправляти, як правило це десять рублів. Ну так от, код отриманий. Що ж з ним робити далі? Все просто. Необхідно запам’ятати його і відправити sms-кою на той номер, з якого він отриманий.

 • . 2

  Не варто забувати і про те, що послугою переказу грошей з телефону на телефон абонентів оператора мегафон можна скористатися не більше п’яти разів, незалежно від того, кому відправляються кошти. З абонента оператора «Мегафон» стягується плата за кожен здійснений переказ у розмірі п’яти рублів. Тому перш, ніж приступити до операції переказу грошових коштів варто перевірити баланс, відняти з нього п’ятдесят рублів, який повинен залишитися на рахунку, відняти п’ять рублів, які доведеться заплатити оператору за переказ грошових коштів. І якщо ця сума більше десяти рублів, спокійно можна надати фінансову допомогу своєму другові, родичеві, колезі, компаньйонові або ще комусь. Якщо провівши всі маніпуляції і дії, описані вище, все-таки щось пішло не так і питання про те, як покласти гроші з телефону на телефон мегафон, все також залишилося відкритим. Тобто й інший спосіб переказу грошей. Оператор «Мегафон» прагне спростити життя своїм абонентам. Є кілька способів, застосовуючи які, можна домогтися одного результату. Необхідно все так же переконатися в позитивному балансі відправника. Перевірити рахунок і прорахувати залишок грошових коштів на телефоні. Потім зв’язатися з оператором мережі «Мегафон». Для цього всього на всього необхідно на своєму телефоні набрати номер 500. Дочекатися відповіді оператора. Автоінформатор диктуватиме дії, чітко виконуючи які досить просто виконати переказ коштів з телефону на телефон.

 • . 3

  Головна умова, щоб обидва телефони були підключені до оператора стільникового зв’язку «Мегафон». Виконуючи кожен крок, натискаючи ті кнопки і цифри, які диктує оператор, досить легко все зробити самостійно. Якщо все зроблено правильно, послуга «Мобільний переклад» підключена. Тепер вирішивши відправити гроші, необхідно набрати все ту ж комбінацію цифр * 133 * потім суму * та номер телефону без вісімки, того мегафоновца, кому необхідна фінансова допомога, потім # і викликати (зазвичай це зелененькая трубочка). Не варто забувати, що послуга підключається безкоштовно, а от за сам мобільний переказ таки доведеться заплатити п’ять рублів, але що таке 5 рублів по відношенню до тієї допомоги, яку можна надати близькому і дорогій людині. Надаючи допомогу, переказуючи гроші зі свого телефону варто пам’ятати і контролювати свій баланс. Щоб самому не опинитися в настільки не зручний момент без коштів на телефоні. Настільки потрібний і іноді необхідне питання про те, як покласти гроші з телефону на телефон мегафон, вирішене. Допомога надана. Але якщо в ній вже немає необхідності. Відключити послугу «Мобільний переклад» настільки ж легко, як і підключити. Необхідно лише відправити 2 на той же короткий номер 3311. Кожному абоненту оператора «Мегафон» варто вивчити порядок описаних вище дій як таблицю множення, адже не відомо кому і коли може знадобитися дана послуга. А надавати допомогу так приємно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :