Як покласти гроші на webmoney?

як покласти гроші на webmoney ?

Вам знадобиться
 • Готівкові
 • Гаманець WebMoney
Інструкція
 • . 1

  В системі WebMoney дуже просто зареєструватися. Для цього потрібно мати e-mail в одному з поштових сервісів інтернету і номер мобільного телефону, які будуть потрібні при заповненні полів реєстраційної форми. Спершу потрібно потрапити на сайт системи, після чого натиснути на кнопку «Реєстрація». Після введення всіх особистих даних користувачеві приходить лист на електронну адресу та СМС на мобільний телефон. В обох повідомленнях знаходяться коди підтвердження, які потрібно вписати на сайті WebMoney, щоб система впевнилася, що власник відкритого аккаунта справжній живий чоловік, а не програма, яка намагається потрапити в захищений розділ сайту. Це потрібно в цілях безпеки, щоб захистити користувачів від зловмисників.

 • . 2

  Після проходження реєстрації потрібно відкрити електронний гаманець. Не буде потрібно якихось спеціальних навичок, щоб це зробити, тому що це не відкриття рахунку в банку, де можуть знадобитися додаткові документи. Потрібно просто натиснути на кнопку «Додати гаманець». Валюта гаманця визначається користувачем самостійно. Рублеві гаманці в платіжній системі починаються з латинської літери R, доларові — з букви Z. Є й інші валюти і відповідні їм гаманці, але ці два типи найпоширеніші. Після цього в особистому кабінеті на сайті з’являється гаманець, де можна побачити його номер і переглянути властивості. При бажанні можна верифікувати свій аккаунт, щоб отримати більше можливостей для переказів і збільшити надійність. Для цього потрібно завантажити скановані копії документів, що підтверджують особу та адресу проживання, а також ІПН. Тоді користувач отримає «Формальний атестат» у системі.

 • . 3

  Якщо є гаманець в системі, то можна здійснювати перекази на інші гаманці, оплачувати послуги, здійснювати покупки в інтернет-магазинах. Перш ніж це зробити потрібно розібратися як покласти гроші на WebMoney. Існує дуже багато способів для цього. Найбільш вигідний з найменшою комісією — поповнити гаманець через інтернет-банкінг банку-партнера платіжної системи. Для цього потрібно мати рахунок в банку і підключену до нього послугу здійснення платежів через інтернет. Тоді в особистому кабінеті інтернет-банкінгу, після поповнення готівкою банківського рахунку, можна здійснити операцію з переказу коштів з рахунку в банку на гаманець WebMoney. Гроші надійдуть на баланс гаманця миттєво. Потрібно враховувати, щоб валюта рахунку і гаманця збігалися. Наприклад, якщо відкритий рублевий банківський рахунок, то переклад потрібно здійснювати на R-гаманець електронної системи платежів.

 • . 4

  Інший поширений спосіб поповнення WebMoney-гаманця — здійснити оплату готівкою через будь платіжний термінал, який може бути встановлений в місцях великого скупчення людей — супермаркетах, вокзалах, державних закладах і так далі. Комісія, яка утримується при такому способі перекладу, може бути різною і варіюватися в залежності від обраного терміналу. Для того, щоб здійснити операцію поповнення, потрібно вибрати в меню на екрані терміналу «WebMoney», ввести свій номер телефону і номер R-гаманця. Після чого потрібно покласти в отвір прийому готівки терміналу купюри, і завершити операцію. Термінал видасть чек, в якому можна буде побачити всі платіжні реквізити і номер гаманця. Через деякий час гроші будуть доступні для використання в особистому кабінеті на сайті WebMoney.

 • . 5

  Qiwi-термінал є одним з найпоширеніших, за допомогою якого можна поповнювати рублеві гаманці. Його можна знайти практично в будь-якому магазині або іншій точці продажів. Це дуже зручно, бо не треба витрачати багато часу, щоб відшукати пункт прийому готівки для поповнення балансу електронних платіжних систем. Комісія за операцію в даному випадку буде вище, ніж при поповненні через інтернет-банкінг, тому що платіж проходить через посередників перш ніж потрапить на рахунок гаманця. Перерахування грошей відбувається на протязі дня з моменту здійснення оплати. У більшості випадків гроші потрапляють на баланс в перебігу декількох годин. Також поповнення готівкою можна проводити через відділення пошти, безготівкові перекази можуть бути з рахунку свого мобільного телефону, з рахунку банківської карти. В системі WebMoney є власна пластикова карта, яку можна замовити і також поповнювати з її допомогою баланс гаманця.

 • . 6

  Таким чином в даний час можна без особливої праці зареєструвати гаманець в платіжній системі, і оплачувати звичні послуги не готівкою, а електронними грошима, тим самим заощаджуючи час. Здійснювати платежі і оплачувати покупки можна в будь-який час доби, що також позитивно характеризує подібні способи переказу грошей. Комісія системи WebMoney складає всього лише 0. 8% від суми платежу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :