Як покласти кахель на дерев’яну підлогу?

як покласти кахель на дерев'яний пол?

Вам знадобиться
 • Підстава
 • Стяжка
 • Розмітка
 • Розчин
Інструкція
 • . 1

  Технологія укладання плиткового покриття на дерев’яну поверхню залежить від стану основи. Але в першу чергу необхідно підготувати чорнову підлогу і перевірити несучі лаги. На бетонну основу необхідно обов’язково укласти гідроізоляцію, яку можна виготовити з поліетиленової плівки. Зверху на лаги можна закріпити листи ДСП або фанери. Лаги потрібно облаштовувати обов’язково, щоб вирівняти дерев’яну підставу. Вони повинні укладатися за будівельним рівнем, так як поверхня повинна бути обов’язково строго горизонтальною і рівною. Перед тим як покласти кахель на дерев’яну підлогу потрібно враховувати, що між плитами ДСП і стіною необхідно залишити невеликий зазор. Його згодом потрібно закрити монтажною піною. Потім покриття необхідно обробити спеціальним просоченням для захисту деревини і нанести досить товстий шар латексу.

 • . 2

  Використовувати для таких робіт бажано широку пензлик. На латексну поверхню укладається малярська сітка, а потім основа повинна гарненько просохнути. Також на поверхню необхідно нанести розчин з піску, рідкого скла і води. Після висихання суміші можна викладати плитку. Перед тим як покласти кахель на дерев’яну підлогу, на підставі бажано облаштувати тонку стяжку з вирівнюємо самостійно розчину. Листи ДСП можна також укласти на дерев’яні дошки, якщо немає можливості їх зняти. Але поверхня також потрібно спочатку гарненько вирівняти, а гнилі дошки обов’язково замінити. Нерівність можна видалити за допомогою шліфувальної машинки.

 • . 3

  Після підготовки дерев’яної підстави укладаються листи ДСП, які також обробляються спеціальними складами і закриваються стяжкою для найкращого зчеплення з плиткою. Якісна і надійна укладання кахлю на підлогу здійснюється тільки на рівну поверхню, тому основу необхідно перевірити будівельним рівнем. Потім потрібно зробити розмітку, щоб ряди плитки були рівними. Спочатку потрібно знайти центр приміщення, тобто натягнути шнур від середин протилежних стін. Ці лінії необхідно намітити на підлозі. Укладання плиткового покриття потрібно починати від центру, орієнтуючись по розмітці. При такому облаштуванні кількість підрізаних плиток буде мінімальним, на відміну від діагональної укладання.

 • . 4

  Також потрібно обов’язково знати, щоб зробити якісний ремонт: як правильно укладати кахель. Облаштовується плитка на спеціальний клейовий розчин. Для дерев’яного підстави бажано використовувати суміш на основі цементу, а не поширену мастику. Також в розчин можна додати пластифікатори, які значно підвищать зчеплення плитки і суміші. Покриття необхідно укладати на грунтоване і обов’язково суху основу. Клейова суміш наноситься спеціальним зубчастим шпателем хвилеподібними рухами, але тільки на невелику площу. Потім на розчин викладається плитка, яка вирівнюється гумовим молоточком. У шви необхідно вставити спеціальні хрестики, які визначать їх товщину. Закладати шви можна буде після закінчення двох діб.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :