Як покласти ламінат на дерев’яну підлогу?

як покласти ламінат на дерев'яний пол?

Вам знадобиться
 • Ламінат
 • Саморіз
 • Матеріали для гідроізоляції
 • Матеріали для шумоізоляції
 • Позитивний настрій
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожна людина в свій час починає замислюватися про ремонт у своїй квартирі і коли справа доходить до підлогового покриття, більшість вибирає ламінат і це не дивно, адже він гарний, дуже схожий на натуральний паркет і дуже легко миється. А найголовніше, правильно покласти ламінат може абсолютно будь-яка людина, навіть у якої немає спеціальної освіти. Ще один величезний плюс такого підлогового покриття — це те, що його можна укласти практично на будь-яку поверхню, за винятком ковроліну. Для того, щоб зрозуміти, як правильно покласти ламінат на дерев’яну підлогу, необхідно враховувати деякі нюанси, яким потрібно приділити свою увагу.

 • . 2

  Насамперед, потрібно вирівняти підлогу за допомогою шліфувальної машинки, рубанка або наждачного паперу, так як від цього залежить якість майбутнього покладеного ламінату. Необхідно добитися ідеальної поверхні і постаратися позбутися скрипів, так як вони говорять про те, що основа прогинається, для цього цілком достатньо замінити деякі дошки і сміливо починати вирівнювати дерев’яна підлога. Якщо ж скрип все одно триває, то тоді необхідно покласти поверх фанеру, яка закріплюється на підлоги саморізами або ж цвяхами. Перед тим, як почати укладати ламінат, бажано, щоб він деякий час полежав у кімнаті, це необхідно для того, щоб він наблизився до температури і вологості приміщення.

 • . 3

  Найкращий для цього варіант — це двоє чи троє діб. За цей час якраз можна зайнятися підготовкою дерев’яної підлоги для подальших дій. Ну, вже якщо підлога зовсім зношений і не підходить для подальшого використання, то найвірнішим рішенням буде усунути його зовсім і цементну стяжку теж. І ось коли все вирівняно або ж ліквідовано, то наступним справу необхідно зробити гідроізоляцію. Вона потрібна для того, щоб надалі запобігти загнивання деревини. Зараз дуже поширена окрасочная гідроізоляції — це багатошарове нанесення лаку, але це більше підходить для ванної кімнати, де найбільше парів і вологи.

 • . 4

  Для кімнати гідроізоляцію краще використовувати як плівки з поелітілена, укладати її найкраще внахлест і великими шарами, надалі закріпити всі ізолентою або скотчем. Після того, як гідроізоляція вже покладена, необхідно зробити настил шумоізоляційної підкладки. Вона створить більше комфорту для проживання та усуне непотрібні звуки. Вона повинна володіти великою пружністю, тому для самостійних дій, необхідно звернутися в будівельний магазин, в якому підберуть найкращий варіант для підлогового покриття. Найкраще, щоб товщина настилу була близько 10 мм, хоч і коштуватиме це дорожче.

 • . 5

  Ось тепер, коли основна частина підготовки закінчена, можна сміливо починати укладати ламінат на дерев’яну підлогу. У нього є спеціальні кріплення — замки, які дуже просто кріпляться між собою, що не повинно викликати великих труднощів при цьому процесі. Найкраще класти ламінат перпендикулярно дошкам, які зараз під ним. Від цього навантаження на підлогу буде рівномірна. Ось тепер робота майже виконана і залишилася сама малість — це установка плінтусів. Закріплюються вони на стику стін. Нічого складного в цьому немає, але краще звичайно знайти в інтернеті інформацію, яка містить картинки з покроковим закріпленням плінтусів. Ну ось, робота і закінчена, ламінат тепер відмінно виглядає в квартирі. Найскладніше у всьому цьому процесі — це вибір кольору майбутнього підлогового покриття. Ремонтні роботи такого роду, виконані власними руками, буде більше гріти душу, адже свої власні старання цінуються набагато більше, ніж бездушний і часом недбалий працю будівельників.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :