Як покласти ламінат на нерівна підлога?

як покласти ламінат на нерівний пол?

Вам знадобиться
 • Ламінат
 • Рівень
 • ДСП
 • Бетон
Інструкція
 • . 1

  . Перше, що потрібно зробити, це знайти найнижчу і найвищу точки на підставі статі. Це можна зробити за допомогою нівеліра, звичайного або водяного рівнів. Також з їх допомогою по стінах приміщення потрібно провести горизонтальні лінії, за якими потім потрібно вирівняти підлогу під ламінат. Цю роботу потрібно провести ретельно, необхідно, щоб лінії на всіх стінах збіглися.

 • . 2

  Кращий результат дає сучасний лазерний рівень, який малює замкнуті горизонтальні лінії по всіх стінах одночасно. З його допомогою також можна визначити, що на підставі статі є горбки або невеликі западини. Горбки потрібно стесати за допомогою перфоратора. Невеликі поглиблення закладаються клейовим розчином або розчином алебастру. Якщо після цього основу підлоги виявилося вирівняним — задача вирішена і можна укласти ламінат звичайним способом.

 • . 3

  Якщо таким способом вирівняти підлогу під ламінат не вдалося, робиться наступне. Потрібно визначити найбільший перепад в нерівностях підстави. Якщо він становить 1 — 3 сантиметра, можна використовувати нівелює розчин. Це дорогий матеріал, тому при великих перепадах потрібно застосовувати бетонну стяжку. Якщо в деяких місцях товщина бетону складе 1 — 3 сантиметра, то бажано використовувати армуючої сітки.

 • . 4

  Якщо нерівності підстави великі, можна вирівняти підлогу під ламінат, зробивши чорнову підлогу з лаг і плит ДСП. Якщо лаги покладені правильно, то по ДСП укласти ламінат не складе труднощів. У цьому варіанті необхідно, щоб лаги не прогинається, розташовувати їх не менше ніж через 50 см, листи ДВП прикручувати саморізами, а не прибивати цвяхами. Це дозволить уникнути скрипу чорнової підлоги та ламінату.

 • . 5

  Необхідно пам’ятати, що в описаних вище випадках зменшується висота приміщення, і в багатьох випадках використовувати бетонну стяжку, щоб вирівняти підлогу під ламінат, не можна. Наприклад, в багатоповерхових будинках це може привести під час робіт до підтоплення водою мешканців нижніх поверхів (як альтернативу можна використовувати сухопрессованую бетон). Надмірна вага бетону може порушити перекриття. Потрібно шукати інше рішення.

 • . 6

  Багато умільці поступають таким чином. У місцях, де основу підлоги має найбільшу висоту, його ще більше піднімають за рахунок чорнової підлоги або бетону. Виходить своєрідний подіум. Його можна використовувати як авансцену, подіум біля каміна, барну стійку. Необхідно, щоб подіум височів не менше, ніж на 10 сантиметрів щодо основної підлоги. Інакше його можна не помітити, зачепитися і отримати травму.

 • . 7

  Після того, як вдалося вирівняти підлогу під ламінат, чорновий бетонну підлогу необхідно прогрунтувати, підлогу з ДВП — пофарбувати. Це дозволить прибрати дрібні камінчики і смітинки, які викликають скрип ламінату. На чорнову підлогу обов’язково кладеться спеціальна підкладка. Вона є утеплювачем і створює ефект плаваючої підлоги. Щоб укласти ламінат, необхідно відступити від стіни на 1 — 2 сантиметри. Отже, застосувавши інструкцію, можна знайти кілька виходів із ситуацій, коли виникає питання про те, як покласти ламінат на нерівна підлога.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :