Як покласти плитку на сходинки?

як покласти плитку на сходинки?

Вам знадобиться
 • Плитка
 • Плитковий клей
 • Куточки для плитки
 • Шпатель
 • Мастерок
Інструкція
 • . 1

  Визначаємо рівень і нахил бетонних ступенів. При необхідності встановлюємо кут нахилу ступенів, для стоку води. Добиваємося необхідних рівнів укладанням цементного розчину, який розрівнюється кельмою по мітках на необхідному рівні. Ця попередня робота заощадить час на укладання плитки і скоротить витрату плиткового клею для робіт. Вирівнюємо необхідні площині ступенів як горизонтальні, так і вертикальні.

 • . 2

  Майстра роблять цю роботу по ручному рівню. Зараз застосовуються лазерні рівні, головне треба вміти ним користуватися. Незалежно від кількості ступені повинні бути рівного розміру і висоти. При наявності ухилу для стоку води, він повинен бути теж рівнозначним на всіх щаблях. Далі нам необхідно покласти плитку на сходинки якомога більш професійно. Вибираємо плитковий клей, взависимости від того, де планується укладати плитку на щаблі, в приміщенні або на вулиці. Для відкритого простору вибирається морозостійкий клей. Спочатку укладається плитка на вертикальну поверхню сходинок. Клей розводиться до необхідної консистенції, яка буде залежати від матеріалу плитки, ступенів і області застосування (на вулиці або в приміщенні, дивіться інструкцію).

 • . 3

  Починаємо клеїти плитку, укладаючи між ними спеціальні хрестики для рівномірного розподілу. Для розрізання кераміки застосовуємо спеціальний плитковий ніж. Притискаємо плитку до східців, зайвий клей знімаємо рівнем, очищаємо від клею простір між плитками. Сама безпечна плитка для сходинок, та на якій є рельєфний малюнок або гумове нанесення, для запобігання ковзання по ним. Далі наносимо плитковий клей на горизонтальну поверхню ступенів, розрівнюючи його спеціальним шпателем, що б залишалася шорстка поверхня. Укладаємо плитку, вставляючи між ними хрестики. По краю ступенів плитка має накладатися на вертикальну плитку. При використанні куточка на ступенях, плитка укладається встик. Не забудьте, що для вуличного застосування використовується спеціальна плитка. Вона більш стійка до морозів і інших атмосферних проявам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :