Як покликати будинкового при переїзді в нову квартиру?

як покликати будинкового при переїзді в нову квартиру?

Вам знадобиться
 • Коробочка
 • Знання обрядів
Інструкція
 • . 1

  Як покликати будинкового при переїзді в нову квартиру? Світ навколо нас різноманітний і багатовимірний. У ньому мешкають різні сутності, добрі і злі, побачити які дано не всім. Сутність, яку російські люди називають «домовик», вважається хранителем вогнища. Зазвичай він дуже доброзичливий. Попереджає господарів про небезпеку небезпеки. Допомагає в домашніх справах.

 • . 2

  Як покликати будинкового при переїзді? Будинкові живуть у старих будинках. Тому потрібно використовувати нескладний обряд, щоб покликати його з собою. Приготуйте коробочку і напередодні переїзду на підлогу поставте чашку з молоком і покладіть шматочок чорного хліба. Скажіть «Як тут ми з тобою добре жили, так і на новому місці не гірше будемо, іди з нами». Як забрати будинкового при переїзді знаєте. На новому місці намагайтеся не сваритися з ним. Домівка не любить безладу в будинку, сварок, пияцтва. Розсердившись, може кидати предмети і робити дрібні капості. Відведіть йому затишний куточок і поставте частування, молоко в чашечці, шматочок хліба.

 • . 3

  Як зібрати речі для переїзду. Почніть якомога раніше запасатися тарою. Можете почати потихеньку складати ті речі, які вам не знадобляться найближчим часом. Якщо укладаєте крихкі речі в коробочки, то підпишіть «скло», щоб вантажники були акуратніше. Не забудьте коробочку для домовика. Заздалегідь поставте її в куточок. Як підготуватися до переїзду. Переваги ранніх зборів в тому, що ви можете виявити масу речей, про які давно забули. Не потрібно тягнути все це на нове місце проживання. У коробочку, яку ви приготували для будинкового, напередодні від’їзду складіть його «особисті» речі: тарілочку, подарунки, різну дрібниця, яка, може йому знадобиться. Як кішки переносять переїзд? Кішка звикають жити в одному будинку. Тому переїзд для неї величезний стрес. До нового дому вони звикають довго.

 • . 4

  Можуть спати перший час на речах з колишнього будинку, тому що вони зберігають запах старого житла. Будьте з нею терплячі, ваш котик чи кішечка можуть почати мітити територію, тобто ходити в туалет куди спаде. Познайомте тварина з новою квартирою, гладьте частіше, побалуйте улюбленою їжею, заохочуйте, якщо сходить в свій лоток. Яким буде проживання в новому будинку залежить тільки від вас. У ваших силах зробити так, щоб у ньому були достаток і радість, добре жилося домочадцям, тваринам і домовому.

 • . 5

  Будинкові зазвичай дружать з домашніми тваринами, особливо з кішками. Як кішки переносять переїзд? Вони звикають до будинку. Щоб привчити їх до нової оселі, потрібно проявити терпіння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :