Як полагодити перфоратор: прості прийоми

як полагодити перфоратор: прості прийоми

Вам знадобиться
 • Мультиметр
 • Мастило
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Причин поломки перфоратора може бути багато. Правильне їх виявлення — вже величезний крок на шляху до лагодження. Свідченням того, що вийшов з ладу якір або статор, можуть служити перебої в харчуванні. Для того щоб вирішити цю проблему, необхідно зняти задню кришку, перевірити щітки, а потім, від’єднавши апарат від електромережі, продзвонити пускову кнопку і шнур. Якщо проблема в кабелі, слід ретельно оглянути його на предмет візуальних дефектів.

 • . 2

  Питання, присвячений тому, як полагодити перфоратор, може відпасти сам собою, якщо харчування було порушено лише внаслідок сильного перегину шнура. Коль видимих причин виявлено не буде, слід повністю розкрутити кабель і уважно перевірити кожну його жилу на предмет пробою. У разі виявлення оного, його слід ретельно зачистити, після чого згорнути шнур. Для перевірки цілісності кабелю потрібно обов’язково його продзвонити ще раз перед тим, як свердлити перфоратором знову.

 • . 3

  Також проблеми можуть виникнути через знесення патрона. Йому потрібна регулярна заміна, про що багато людей не знають, вважаючи, що достатньо вчасно міняти насадки. Якщо стало кидатися в очі, що зубчастий обід значно уповільнив рух, а свердло початок проворачиваться в кріпленні, то це вірні ознаки того, що пора задуматися над тим, як зняти патрон з перфоратора і замінити його новим. Їх буває декілька видів, головні відмінності яких — спосіб установки і кріплення свердла.

 • . 4

  Найбільш поширені кулачкові патрони, в яких закріплення хвостовика насадки в гнізді відбувається за допомогою ключа. Цей варіант надійний, є ідеальним для тих, хто користується великими свердлами і рідко їх змінює. Однак якщо заміна насадок проводиться часто, варто подумати про покупку швидкозатискного патрона, в якому фіксація свердла досягається простим поворотом рукояті. Професіонали, які знають, як штробіть перфоратором з великим комфортом, рекомендують також при кожній зміні насадки змащувати хвостовик, щоб робота інструменту була більш гладкою.

 • . 5

  До слова, недолік масла теж може бути однією з причин нестабільної роботи апарату. Необхідно стежити за тим, щоб рівень мастила в спеціальному лотку завжди знаходився на рівні. У інструментах різних виробників мастильний лоток може перебувати в різних місцях. Відповідь на питання про те, як влаштований перфоратор певної моделі, де знайти резервуар для масла, легко знайти в інструкції. Там же буде визначений максимально допустимий рівень мастила в ємності, перевищувати який не рекомендується.

 • . 6

  Крім того, можна змащувати деякі деталі, такі як, проміжний вал. Якщо ретельно розібратися у всіх нюансах і питаннях, лагодження перфоратора не покажеться чимось складним і, тим більше, нездійсненним. Але щоб ремонт не знадобився взагалі, слід дотримуватися правил експлуатації і сумлінно доглядати за перфоратором.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :