Як полегшити нежить при алергії?

як полегшити нежить при алергії ?

Вам знадобиться
 • Антигістамінні препарати
 • Спреї
 • Препарати місцевої дії
Інструкція
 • . 1

  Влітку, коли навколо цвітуть квіти, людина може почати чхати, і у нього сльозяться очі, так проявляється алергічний нежить або як його ще називають алергічний риніт. Якщо у людини яскраво виражені симптоми захворювання, то це її важка ступінь, помірне зниження денної активності і сонний стан говорить про середній ступінь захворювання, а симптоми, які не знижують працездатність і не заважають сну, відносяться до легких. Під час прояви алергічного риніту, люди починають шукати кошти того, як полегшити нежить. Іноді на допомогу приходять антигістамінні препарати, які допомагають знизити прояв симптомів алергії.

 • . 2

  Алергічний риніт може бути сезонним і цілорічним. Сезонний алергічний нежить проявляється імунною реакцією організму на пилок різних квітучих рослин і дерев у певний час року. Особливо він проявляється влітку, тільки варто вийти на вулицю, як з’являється нежить. Для терапії сезонного алергічного риніту необхідно виключення контакту з алергеном. Тому найкраще влітку гуляти в дощову погоду, так як краплі дощу зможуть прибити пилок до землі, тим самим очистивши повітря. Слід ввести в свій раціон продукти містять вітаміни С і В, так як вони позитивно впливають на боротьбу з алергією на пилок. Також в даний час існує безліч спреїв і таблеток, які допоможуть, як вилікувати сильний нежить, так і зняти симптоми алергічного риніту.

 • . 3

  Вагітні жінки, повинні дотримуватися строгої дієти, так як алергічний риніт у матері може спровокувати появу цього захворювання у дитини. Під час дієти необхідно не їсти нічого гострого або гіркого, а так само виключити споживання продуктів помаранчевого і червоного кольору. Є кілька способів, як вилікувати нежить вагітної, це дотримання дієти, як описано раніше, а так само використання препаратів місцевої дії, при яких діюча речовина не всмоктується в кров.

 • . 4

  У дітей до 3 років алергічний нежить досить рідкісне явище, але після початку відвідування дитячих садків і шкіл, дане захворювання починають діагностувати набагато частіше. Як лікувати нежить у немовлят: по — перше необхідно встановити причину алергії і по можливості усунути алерген, по — друге будинку потрібно проводити щоденне вологе прибирання, також можна промивати ніс слабким соляним розчином.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :