Як полетіти на Марс в 2020 році?

як полетіти на марс в 2020 році?

Вам знадобиться
 • Бажання побачити Марс
 • Інформація
Інструкція
 • . 1

  У липні 2013 року NASA представило суспільству доповідь «Марс 2020 », в якому описало свої плани і технічні подробиці першого пілотованого польоту на Марс, планованого на 2020 р. Справа в тому, що фотографії та унікальні знахідки марсоходів, що відправляються землянами на червону планету, вказують на можливість існування на Марсі елементарних форм життя. Або не елементарні? Щоб у цьому розібратися, вирішено відрядити команду людей з відповідальною місією — з’ясувати, чи є життя на Марсі. Варто відзначити, що таке задоволення, як полетіти на Марс, не з дешевих — вартість проекту 1, 5 млрд. доларів.

 • . 2

  Добровольців взяти участь у вивченні та освоєнні червоної планети, набралося понад 5 тисяч чоловік. З них було відібрано 8 щасливчиків: 4 чоловіки і 4 жінки, середній вік яких 35 років. Це вчені і військові, всі вони є кваліфікованими фахівцями у своїй галузі, а також мають відмінну психологічну та фізичну підготовку. Але охочим особисто з’ясувати, як виглядає Марс, не варто впадати у відчай. Нижче буде описано, як взяти участь в не менш амбітному проекті з вивчення і освоєння нашого червоного сусіда. До речі середня зарплата кандидатів 8 тис. доларів на місяць.

 • . 3

  Будемо сподіватися, що учасники проекту «Марс 2020» розкажуть нам, що представляє з себе Марс, як планета . А поки самі можемо спробувати стати колоністами. В 2011 році стартував приватний голландський проект «Mars ONE», що ставить перед собою завдання колонізації космосу і експансією людства. Вже в 2023 році на поверхню Марса буде висаджена команда, що складається з 4 чоловік.

 • . 4

  До їх прильоту на Марсі буде готові табори, необхідні системи життєзабезпечення, обладнання та провізія. Організатори проекту не приховують, що квиток на Марс вони надають тільки в один кінець. Не дивлячись на це, охочих набралося 85 тисяч осіб з усього світу. Всі етапи підготовки, переліт і життя на новій планеті транслюватимуться по телебаченню у вигляді реаліті-шоу. Усі, хто хоче дізнатися, як потрапити на Марс, можуть зареєструватися на сайті проекту «Mars ONE». Заявки приймаються до 31 серпні 2013 року. Форма реєстрації має 11 мов, у тому числі і російська.

 • . 5

  Кожен сам має право вирішувати, наскільки реально можна втілити в життя ці сміливі і амбітні проекти. Але хіба ризик не виправдовує себе, коли така мрія, як побачити Марс, може здійснитися!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :