Як поліпшити навігатор: характеристики гаджета

як поліпшити навігатор: характеристики гаджета

Вам знадобиться
 • Автомобільний навігатор
 • Зовнішня антена для навігаційних систем
 • Пристрій кріплення навігатора
Інструкція
 • . 1

  В інструкціях, які поставляються в комплекті з GPS-навігаторами, далеко не завжди можна знайти відповіді на ті чи інші питання. Описана нижче інструкція з налаштування, експлуатації та вибору цих пристроїв дозволить уникнути труднощів і зробить використання пристрою максимально простим і зручним.

 • . 2

  Одна з найбільш поширених проблем — поганий прийом сигналу з супутника. Оптимальним виходом для тих, хто не знає, як поліпшити навігатор і посилити сигнал, що приймається — придбати зовнішню антену і встановити її на лобовому склі автомобіля (т. к. металевий дах машини може погіршувати якість прийому сигналу). Єдине, що потрібно враховувати: роз’єми для підключення зовнішньої антени є далеко не у всіх моделях гаджетів.

 • . 3

  Чи не менше труднощів виникає і при встановленні пристрою в автомобіль. Про те, як кріпити навігатор, як правило, вказується в інструкції, але існують деякі загальні правила. По-перше, він повинен кріпитися на деякій відстані від металевих предметів, інакше він буде періодично пропадати із зони дії супутника і виникне похибка при відображенні поточних координат. По-друге, він повинен розташовуватися ближче до місця водія, щоб той міг без особливих зусиль дотягнутися до нього рукою. І, звичайно ж, навігатор не повинен загороджувати огляд дороги.

 • . 4

  Дуже важливим є питання про те, як відкалібрувати навігатор. Робота з не відкаліброваним дисплеєм стає справжніми тортурами для користувача, оскільки прилад починає неправильно реагувати на торкання пальця або стилуса. Викликати меню калібрування можна, утримуючи палець на екрані або затиснувши кнопку харчування протягом 30 секунд. Потім потрібно послідовно торкнутися чорних крапок тонким предметом — стилусом. По закінченні процесу потрібно підтвердити завершення калібрування, після чого можна сміливо приступати до експлуатації пристрою, таким чином поліпшивши експлуатаційні характеристики гаджета.

 • . 5

  Багато моделей GPS-навігаторів оснащені функцією озвучування службової інформації. Але стандартний голос може сподобатися далеко не кожному. Користувачі, які бажають дізнатися, як поміняти голос в навігаторі, можуть швидко вирішити цю проблему, всього лише скачавши на сайті того чи іншого виробника пристрою додаткові голосові пакети, і за допомогою комп’ютера розпакувати їх вміст в потрібну папку на внутрішньому накопичувачі гаджета. Як правило, ця папка має назву Sounds, але це залежить від конкретної моделі.

 • . 6

  Також труднощі виникають і при покупці пристрою, адже на сучасному ринку представлені сотні різноманітних моделей навігаторів, кожна з яких має свої переваги і недоліки. Тому ті, хто не знає, як підібрати навігатор, повинні щоб уникнути подальших проблем звертати увагу на такі критерії, як розмір екрану, обсяг пам’яті, ємність акумулятора, можливість відтворення відео-, фото-та аудіофайлів, наявність FM-трансмітера, функції гучного зв’язку та ін Дотримуючись цих рекомендацій, кожен користувач зможе легко налаштувати і поліпшити свій GPS-навігатор і зробити його використання максимально приємним, простим і зручним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :