Як поліпшити пам’ять народними засобами?

як поліпшити пам'ять народними засобами ?

Вам знадобиться
 • Білкова їжа
 • Трава гінкго білоба
 • Окріп
 • Приємні співрозмовники
Інструкція
 • . 1

  На пам’ять впливає дуже багато факторів. Одні фактори її тренують, а інші, навпаки, призводять до того, що пам’ять погіршується. Погіршують пам’ять депресії, емоційні перевантаження, недосипання, нестача вітамінів, куріння, алкоголь, прийом антидепресантів, природне старіння організму та інші. Якщо старіння організму — це природний фізіологічний процес, то інші причини увійшли в наше життя штучно. Але навіть у цьому випадку є способи, що допомагають тому, як поліпшити пам’ять народними засобами. Варто відзначити, що поліпшити пам’ять можна щоденними її тренуваннями або прийомом їжі, що містить поживні речовини і вітаміни. Проте ідеальним варіантом буде поєднання двох перерахованих вище способів.

 • . 2

  Тренувати пам’ять можна з самого ранку, коли ще лежачи в ліжку якнайшвидше дорахувати від 100 до 1. Корисною тренуванням для пам’яті буде, якщо іноді чистити зуби лівою рукою (правою для лівшів) або одягатися в темряві. Є способи, що допомагають і в тому, як розвинути фотографічну пам’ять. Для цього потрібно зайти в кімнату, запам’ятати місцезнаходження та особливості 5 будь-яких речей, а через пару годин проговорити їх особливості. З часом кількість речей потрібно збільшувати. Наприклад, щоб мозок швидше пристосовувався до змін, можна добиратися до роботи різними шляхами. Варто відзначити, що добре запам’ятовуються ті події, які справили сильне враження. Для тренування мозку і, як наслідок, розвитку пам’яті рекомендується частіше спілкуватися з друзями на різні теми, висловлювати свою точку зору, робити припущення. У тому, як розвивати пам’ять, вправи можуть надати істотну допомогу.

 • . 3

  Проте допомогти своєму мозку працювати ефективніше і запам’ятовувати більше корисної інформації можна за допомогою правильного харчування і включення в раціон вітамінів. Якщо необхідно підживити мозок перед важливим тестуванням або співбесідою, варто більше вживати білкової їжі. Корисно харчуватися продуктами, що містять вітаміни групи В (особливо В 12). Цей вітамін у великій кількості міститься в яловичої та свинячої печінки, в скумбрії, сардини, м’ясі кролика. У тому, як поліпшити пам’ять і увагу допоможуть і всім відомі ягоди: чорниця, горобина червона. Якщо кожен день включати в свій раціон імбир, хрін, сухофрукти, сир, то поживні речовини цих продуктів будуть активно стимулювати роботу мозку і покращувати пам’ять. У домашніх умовах можна приготувати напій, який поліпшить кровопостачання мозку і наситить його киснем. Для цього 1 столову ложку сухої трави гінкго білоба залити 250 мл окропу, настояти 2 години і приймати настій по 1 / 3 склянки тричі на день за 30 хв. до їди. Крім того, цей напій допоможе впоратися і з депресією. Знаючи ці нехитрі способи впливу на працездатність мозку, можна поліпшити пам’ять буквально за кілька тижнів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :