Як поліпшити пам’ять перед іспитом?

як поліпшити пам'ять перед іспитом ?

Вам знадобиться
 • Диктофон
 • Свіжі якісні та корисні продукти
 • Терпіння і рішучість
Інструкція
 • . 1

  Для початку необхідно вникнути в суть даної дисципліни. Відомо, що наша пам’ять відсіває 80% інформації вже на етапі читання, так що необхідно постаратися не просто читати, а виділяти ручкою або олівцем найголовніше. Слідувати цій нехитрому прийому нескладно і питання про те, як поліпшити пам’ять перед іспитом перестане терзати і без того стривожений мозок.

 • . 2

  Наступним етапом поліпшення пам’яті може стати прослуховування начитаного матеріалу на аудіоносій. А що може бути простіше — включив запис, і намагайся вбирати все, про що говориться в матеріалі. До речі, це дуже ефективний спосіб вирішення питання про те, як розвинути слухову пам’ять, адже загальновідомо — те, що легко сприймається, також легко і відкладається в нашій пам’яті.

 • . 3

  Наступне правило: необхідно робити як мінімум п’ятнадцятихвилинні перерви між кожною годиною підготовки до іспиту, оскільки наш мозок досить сильно втомлюється від виснажливого навчального марафону. Тому, як не дивно, регулярні перерви — це вірний шлях до того, як розвинути феноменальну пам’ять, якої згодом можна чимало здивувати викладача.

 • . 4

  Також дуже важливим моментом при підготовці до іспитів буде правильний режим харчування. В обов’язковому порядку в раціоні повинні бути присутніми свіжі фрукти і овочі, каші, риба, горіхи, шоколад, а також важливо випивати достатню кількість води. А інакше як поліпшити концентрацію і пам’ять, якщо живіт бурчить, постійно нагадуючи про те, що не завадило б підкріпитися.

 • . 5

  Наступний фактор, що впливає на якість засвоєння матеріалу, — це сон, а точніше його якість і тривалість. Багато перед іспитами дуже сильно нервують, тому й заснути стає дуже важко. Допомогти у вирішенні цієї проблеми можуть обов’язкові вечірні прогулянки. Так як можна поліпшити пам’ять правильним режимом сну, то рекомендується засинати в один і той же час, однак не пізніше 11 години вечора. Також перед відходом до сну можна випити заспокійливий ромашковий чай, який допоможе зняти накопичилася за день. І важливо пам’ятати, що повноцінний сон, який здатний заповнити фізичні та розумові сили, ніяк не може бути менше 8 — 9 годин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :