Як поліпшити поставу дитини: прості вправи

як поліпшити поставу дитини: прості вправи

Вам знадобиться
 • Правильна постава
 • Махи руками
 • Вправа «човник»
 • Ходьба з ппредметом на голові
Інструкція
 • . 1

  Красива правильна постава — запорука здоров’я. Більшість батьків постійно нагадують дітям про те, що треба правильно сидіти, ходити прямо, інші намагаються не помічати проблему. Викривлення хребта (сколіоз) тягне важкі наслідки для всього організму. Перед тим, як перевірити поставу у дитини, потрібно попросити його постояти біля стіни, притулившись до неї потилицею, спинкою, сідницями і пяточками. Після за допомогою звичайної сантиметрової стрічки вимірюють відстані від сьомого шийного хребця до кутів кожної лопатки і звіряють результати. Якщо між ними різниця, терміново потрібно вживати заходів.

 • . 2

  Багато мам спантеличені питанням, як поліпшити поставу, адже саме вони більше спілкуються з дитиною. Є багато чудових вправ, які зможе виконати навіть маленька дитина. Дітям дуже подобаються махи прямими руками вперед і назад. Встають посеред кімнати і починають робити обертові рухи: 20 раз вперед, невелику перерву, 20 раз тому.

 • . 3

  Наступна вправа називається «човник». Дитина повинна лягти на живіт і одночасно підняти прямі руки і ноги вгору, прогинаючись у попереку. На секунду треба затриматися в такому положенні, повторити п’ять разів. Ця вправа допомагає, як формувати правильну поставу, так і зміцнювати м’язи спини. Вправа «велосипед» люблять робити малюки. Дитина лягає на спину, згинає ноги в колінах під прямим кутом і починає «крутити педалі». Роблять по 10 обертальних рухів вперед і назад в 10 підходів з перервою на відпочинок.

 • . 4

  Від ходьби з предметом на голові не відмовиться жоден малюк. На голову кладуть невеликий мішечок з рисом або будь сипучої крупою. Дитина повинна пройтися по кімнаті з прямою спиною, намагаючись утримати його. Поступово вправу ускладнюють, включаючи ходьбу по дошці, гімнастичному колоді. Не обов’язково виконувати всі вправи в один день, але і робити «вихідні» не бажано. Ритм напрацьовується поступово. Регулярні заняття допоможуть, як зберегти правильну поставу, так і позбутися від несприятливих наслідків сколіозу.

 • . 5

  Людина з’являється на світ з правильною поставою і протягом усього свого свідомого життя повинен піклуватися про свою спині. Правила, як тримати правильну поставу, повинен знати кожен. Висота парти і стільця для школяра повинні регулюватися по мірі росту дитини. Рекомендується спати на жорсткому ліжку або придбати спеціальний ортопедичний матрац. З особливою увагою треба підходити до покупки шкільної сумки. У правильно підібраному рюкзаку вага підручників і іншого шкільного приладдя не відчувається. При дотриманні всіх правил постава буде красивою і стрункою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :