Як поліпшити стосунки з батьками?

як поліпшити відносини з батьками ?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Хитрість
 • Крок назустріч
Інструкція
 • . 1

  Відносини між батьками та їх подорослішали дітьми не завжди складаються належним чином. Проте, мама і тато залишаються тими людьми, які завжди готові підставити своєму чадо плече, зрозуміти, пробачити, прийняти і в першому, і в другій, і в тисячний раз. Навряд чи хто-то ще здатний на подібне. Хоча б заради цього варто докладати всі зусилля, щоб спілкування з рідними завжди залишалося теплим.

 • . 2

  По — справжньому зрозуміти своїх батьків можна буде, тільки запозичень власних дітей. До цього можна тільки приблизно уявити собі, що вони відчувають, коли їх дитина ігнорує їх думку, забуває заглядати до них у гості і не розповідає про своє життя. Але й поверхневого уявлення буде достатньо для усвідомлення, який біль відчувають мати з батьком. Відповідь на питання «як ставитися до батьків?» Прийде на розум сам собою: нехай поводження з близькими людьми буде таким, якого хотілося б одержати свого часу від власних спадкоємців.

 • . 3

  Не важливо, наскільки далеко зайшла сварка з мамою і татом. Поки останні живі, є всі шанси виправити ситуацію. Головне не копатися в передісторії конфлікту і не переходити до з’ясування з приводу того, хто правий, а хто винен. Кращим виходом із ситуації буде піти на мирову і просто забути про всі образи.

 • . 4

  Як поліпшити стосунки з батьками, якщо останні не хочуть йти на компроміс? У цьому випадку варто домовитися з ними, не зачіпати делікатну тему з метою збереження миру в сім’ї. А самому непомітно, то тут, то там виставляти напоказ переваги того чи іншого свого рішення. Поступово, батько з матір’ю звикнутися з думкою, що поведінка їх чада не так вже і «нерозумно», як їм здавалося на перший погляд і перестануть діставати свою дитину всілякими настановами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :