Як поліпшити вестибулярний апарат?

як поліпшити вестибулярний апарат?

Вам знадобиться
 • Спорт
 • Вправи
Інструкція
 • . 1

  Вестибулярний апарат — частина внутрішнього вуха, яка аналізує всі зміни положення голови і тіла в просторі. Різні порушення цього органу можуть призводити до дискомфорту і неприємних відчуттів при пересуванні на транспорті, катанні на атракціонах і каруселях або виконанні спортивних вправ. На щастя, існують досить прості способи, як поліпшити вестибулярний апарат або усунути погіршення самопочуття в транспорті. На всіх цих способах необхідно зупинитися докладніше.

 • . 2

  Найпопулярнішим способом позбутися від нудоти або запаморочення є прийом лікарських засобів: таблеток або льодяників. Найбільш ефективними є препарати, що містять діючу речовину дименгидринат. Однак прийом цих ліків — не ідеальний вихід із ситуації: вони мають протипоказання і можуть володіти такими неприємними побічними ефектами, як сонливість або інші порушення ЦНС, що робить прийом цих медикаментів неможливим для тих, кому необхідно вести машину або виконувати іншу роботу, що вимагає концетрации уваги . Та й порушення вестибулярного апарату таким чином усунути не можна — адже таблетки рятують тільки від симптомів, не вирішуючи проблеми. Що ж робити?

 • . 3

  Зрозуміло, найкращий вихід — це тренування вестибулярного апарату. Робити це можна різними способами. Наприклад, порушення роботи цього органу можуть спостерігатися у тих, хто мало рухається, тому просте збільшення рухової активності та ЛФК можуть бути відмінним рішенням проблеми. Особливо ефективні можуть виявитися різні ігри: теніс, бадмінтон, волейбол вимагають різких і швидких переміщень і концентрації на постійно рухається м’ячі. Крім того, існують і спеціальні вправи, спрямовані саме на тренування вестибулярного апарату. Одне з них включає в себе хвилинне обертання навколо своєї осі з закритими очима, стоячи біля дверей, після чого необхідно різко загальмувати і вхопитися за ручку.

 • . 4

  Взагалі, корисно все, що змушує світ навколо обертатися і крутитися — перекиди, акробатичні елементи на турніку. Та й у повсякденному повсякденній обстановці є багато можливостей зайнятися тренуванням вестибулярного апарату. В офісі або будинку можна пару хвилин покрутитися на стільці з закритими очима, проходячи повз дитячого майданчика, приділити деякий час гойдалок і каруселей, а загоряючи на дачі, відмовитися від лежака на користь гамака. Навіть такі прості заняття можуть принести істотну користь органу рівноваги, якщо виконувати їх регулярно і наполегливо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :