Як поліпшити відеокарту?

як поліпшити відеокарту?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Відеокарта
Інструкція
 • . 1

  Щоб зрозуміти як поліпшити відеокарту на комп’ютері, потрібно розібратися які деталі встановлені на платі і за які функції вони відповідають. Якщо поглянути на відеокарту, то перше що кидається в очі — це вентилятор або охолоджуючі трубки, вбудовані в плату по всьому периметру. Крім них і роз’ємів для підключення монітора в очі більше нічого не впадає. Насправді крім цих елементів у відеокарти є також графічний процесор, який є головною складовою, і пам’ять.

 • . 2

  І процесор і пам’ять характеризуються такими параметрами як частота, вимірювана в МГц. Можна прискорити відеокарту, змінюючи частоту цих елементів у більшу сторону. Це робиться за допомогою спеціальних програм, яких дуже багато і які можуть бути призначені для зміни параметрів як конкретних окремих моделей відеокарт, так і для усіх існуючих. Для цього потрібно знайти відповідну програму, встановити на комп’ютер і розібратися в її настройках. У параметрах є шкала, регулююча частоту дискретизації пам’яті і ядра процесора.

 • . 3

  Насправді щоб налаштувати відеокарту під певні системні вимоги, не потрібно розбиратися в тонкощах програмного забезпечення призначеного для цього, тому що принцип його роботи завжди однаковий. Слід враховувати інше. Перш ніж втручатися в роботу відеокарти і змінювати стандартні параметри, потрібно розуміти що це негативно позначиться на всіх елементах карти, так як буде створюватися перевантаження нагріваються частин плати, що в кінцевому рахунку може привести до виходу з ладу відеокарти. У зв’язку з цим рекомендується йти трохи іншим шляхом.

 • . 4

  Оптимізувати відеокарту потрібно не тільки посилюючи навантаження на важливі елементи, але і змінювати їх. Наприклад замість того щоб просто розганяти відеокарту, можна встановити нове охолодження, яке буде оптимально контролювати температуру графічного процесора відеокарти. Складніше замінити процесор і пам’ять, але у всякому разі це робити недоцільно, оскільки простіше купити іншу модель відеокарти.

 • . 5

  Плюсом до всього є правило, якого варто дотримуватися в процесі розгону відеокарти та збільшення її продуктивності. Спочатку потрібно поступово збільшувати частоту дискретизації тільки пам’яті. Цей елемент на платі буде поступово прогріватися. Одночасно з ним буде грітися і процесор. Після деякого часу слід збільшити і частоту ядра. Дотримуючись таких принципів, можна досягти позитивного результату при мінімальних ризиках перегріву.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :