Як поливати газон?

як поливати газон?

Вам знадобиться
 • Газон
 • Система поливу
Інструкція
 • . 1

  Запорукою пишного і ошатного газону стане грамотно організована система його поливу. Можна, звичайно, здійснювати полив вручну. Але набагато практичніше, зручніше і естетичніше робити це за допомогою напівавтоматичних або автоматичних систем. Такі системи бувають різними — різного роду складності. Їх можна створити самостійно, або звернутися в компанії, що спеціалізуються на даному виді послуг.

 • . 2

  Найбільш прийнятна температура води для поливу знаходиться в межах + 15 ͦ С — + 25 ͦ С. Важливо дотримуватися оптимальну кількість поступаемой води. Зрозуміло, що недостатній полив чреватий засиханням рослинності. Але ж перезволоження також небажано. Воно може призвести до розвитку грибкових хвороб, до вимивання поживних речовин. Через що газон, швидше за все, втратить привабливість зовнішнього вигляду.

 • . 3

  В цілому, норма поливу залежить від багатьох факторів: сорту дернового покриву, структури грунту, погодних умов, наявності тіні. Для газону досить приблизно 3 — 5 см води на тиждень. Якщо точніше, для супісків — 20 — 30 л / м. кв. з частотою надходження раз в 3 — 4 дня, для глинистих грунтів — 35 — 40 л / м. кв. з частотою раз на тиждень. Щоб розрахувати потрібну кількість води, необхідно встановити на газоні невелику ємність і засікти час наповнення необхідного обсягу.

 • . 4

  Автоматична система поливу газону складається, як правило, з таких компонентів: • комунікацій (електропроводка, труби); водопідготовки (свердловини, фільтри очищення води, насосні станції, центральне водозабезпечення); елементів управління (клапана , контролери); фурнітури (фітингів, крани, дощовики або зрошувальні головки та ін.)

 • . 5

  Автополив буває крапельний, віяловий, роторний. Звичайно, його пристрій вимагає вкладення грошових коштів, але ж результат того вартий. Полив буде здійснюватися з чітко заданої програми, якісно і регулярно. Не потрібно турбуватися про догляд за газоном в разі тривалої відсутності. Тим більше, що багато систем мають можливість автоматичного коректування алгоритму роботи обладнання при істотній зміні погодних умов.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :