Як поливати огірки в теплиці?

як поливати огірки в теплиці ?

Вам знадобиться
 • Лейка
 • Вода
 • Шпалера
 • Горщик
 • Пензлик
 • Земляний субстрат
Інструкція
 • . 1

  Огірки дуже люблять вологу. Поливати огірки в теплиці треба часто, не допускаючи пересихання землі. У спекотну погоду їм необхідний посилений полив. Вода для поливу повинна бути прогріта на сонці до 20 ° С і вище, не можна використовувати холодну воду Коли огірки починають цвісти, їх треба рідко поливати або взагалі не поливати до того моменту, поки не почнеться плодоношення. Найкраще поливати огірки в післяобідній час, коли прогріється грунт і вода. Іноді, після поливу розпушують землю, що б не утворювалася кірка і земля краще ввібрала воду.

 • . 2

  Як зробити шпалеру для огірків. Шпалера дуже зручна при зборі огірків, і плоди не псуються лежачи на землі. Не складно зробити шпалеру для огірків. Вона має просту конструкцію і зручна у використанні. Треба вбити по краях гряди два стовпчики, щоб висота у них була не нижче 1, 5 метри, після, закріпити зверху довгу трубу. Вже кучеряве батоги огірків, потрібно підв’язувати до мотузки або дроті, яка закріплена за поперечну трубу, огірки, чіпляючись вусиками за мотузку, будуть повзти вгору. Щоб вистачило шпалери на кілька сезонів, треба зробити конструкцію з металевих куточків або арматури, зваривши їх разом або зробити розбірний.

 • . 3

  Як виростити огірки на підвіконні. Дуже цікаво, як виростити огірки на підвіконні в домашніх умовах. Огірки можна вирощувати в горщиках, при цьому потрібен якісний земляний субстрат, який робиться з кокосового волокна і біогумусу. Дуже важливо і сонячне освітлення на підвіконні, хоча б на 3 — 5 годин на добу. Урожай, при хорошому догляді за огірками, буде вже через 30 — 40 днів. Огіркам завжди потрібна вода і вологе повітря, особливо при цвітінні. Вологість повітря необхідна, але якщо її не вистачає, треба обприскувати огірки вранці і ввечері. Якщо огірки вирощуються взимку, то, при поливі потрібно менше води, не потрібно заливати рослина, т. к. сонячних променів менше, ніж влітку.

 • . 4

  Як запилювати огірки. Копітка справа, запилювати людині огірки замість бджіл, але, тим не менше, треба. Розглянемо, як запилювати огірки будинку. Спочатку, треба знайти в батогах чоловічі та жіночі квітки, де чоловіча квітка порожній, а у жіночого є подібність маленького відростка у вигляді маленького огірочка. Далі, треба обірвати віночок з чоловічого квітки і подивитися чи є там пилок. Потім, треба взяти м’яку пензлик, і за допомогою її нанести пилок на жіночий квітка, притуляючи спочатку до тичинок, а після, до рильця. Після завершення запилення, потрібно помітити квітки. Це можна зробити, відірвавши пелюстка, або покрити шматочком вати жіночий квітка.

 • . 5

  Як пересадити огірки. При початковому етапі вирощування розсади, потрібно вирішити питання, як пересадити огірки? Це справа не складна. Треба висаджувати розсаду, коли на кістках з’явилося по 2 — 3 листа і коріння займуть майже весь простір в горщику. за тиждень до пересаджування, треба понизити температуру в приміщенні, де знаходиться розсада, щоб вона краще адаптувалася на вулиці, а не пропала після висадки. У городі, куди будемо висаджувати, треба заздалегідь підготувати лунки, насипавши при цьому яке-небудь добриво, типу попелу або гною. Висаджену вже розсаду, необхідно полити і присипати сухою землею, щоб вода ні випарувалася швидко.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :