Як поливати томати?

як поливати томати?

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Грунт
 • Лотки
Інструкція
 • . 1

  Томат на території нашої країни по праву визнається одним з найпопулярніших овочів. Своєю популярністю він в першу чергу зобов’язаний великій кількості поживних речовин, а також дієтичним властивостям. При правильної та своєчасної посадці, а також при подальшому відповідному догляді можна добитися чудового врожаю. Але як виростити томати правильно?

 • . 2

  У першу чергу слід звернути увагу на те, що після посадки насіння рекомендується уважно стежити за тим, щоб земля була постійно зволоженою. Так як дана культура дуже любить світло і тепло, земля дуже швидко пересихає, що робить неможливим подальший розвиток рослини. З іншого боку грунт не повинна бути весь час вологою, так як ніжка томата від надлишку вологи може почорніти, а потім і зовсім загинути. Поливати томати можна тільки чистою, краще кип’яченою водою.

 • . 3

  Після того як розсада приживеться, грунт слід в обов’язковому порядку рихлити і мульчувати. Пам’ятайте, від того, як поливати томати, залежить ваш майбутній урожай. Поливати рослину рекомендується, що не оголюючи кореневу систему, тобто збоку. Також вода не повинна потрапляти і на сам стебло. За весь період вегетації фахівці радять хоча б два рази підживити розсаду мінеральними добривами, краще коров’яком. На один літр коров’яку слід брати десять літрів чистої води. Одне відро потрібно розлити на три рослини.

 • . 4

  Після того як перші плоди наллються, слід повністю припинити введення добрив, а кількість поливів знизити. Вся справа в тому, що часті поливи, як правило, заважають плодам визрівати. В цілому, важливо відзначити, що томати насправді є вологолюбними рослинами, проте все робити слід в міру. Не варто переливати рослини або навпаки недоливати їх. І в тому і в іншому випадку відмінним урожаєм ви навряд чи зможете похвалитися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :