Як полоскати горло перекисом при ангіні?

як полоскати горло перекисом при ангіні?

Вам знадобиться
 • Перекис водню
 • Лимонний сік
Інструкція
 • . 1

  Дуже шкідлива хвороба ангіна. З нею важко боротися, ще важче підтримувати себе в життєвому тонусі при такої хвороби. Ангіна злісно атакує горло людини, не даючи спокою і гарного самопочуття. При виникненні ангіни слід негайно звернутися до лікаря, який може допомогти, знімаючи деякі симптоми і полегшуючи стан. Дуже швидко ця хвороба не лікується, тому доводиться проходити довгий курс реабілітації. Процес одужання можна легко прискорити. Для цього слід приймати різні ефективні заходи, які можуть змусити хворобу відступити.

 • . 2

  Дуже хороший метод проти симптомів ангіни — полоскання горла. Лікарі дають рекомендації в тому, як полоскати горло перекисом. Багато практикують рецепт полоскання горла сумішшю з соди, води і йоду. Також дуже добре допомагає лимонний сік, який вяжуще впливає на слизову оболонку. Таку ж дію надає розчин тривідсотковий перекису водню. У чистому вигляді їм горло не полощеться. Для полоскання він повинен обов’язково бути розведений.

 • . 3

  Слід знати, як полоскати горло перекисом водню. Саму перекис можна придбати в аптеці, а з неї вже приготувати суміш. Щоб отримати одновідсотковий розчин перекису, потрібно взяти дві столові ложки перекису і змішати їх з п’ятьма ложками води. Так виходить потрібна суміш для полоскань горла при такому захворюванні, як ангіна.

 • . 4

  Не знаючи, як приготувати розчин перекису водню, можна провести шкоду на слизову. Це дуже погано позначиться на стані. Взагалі подібний розчин краще використовувати дорослим, до дітей краще застосовувати більш м’які заходи, тобто полоскання розчином з соку лимона, меду і води.

 • . 5

  Доросла людина може цілком використовувати перекис. Бувають випадки, коли подібне засіб не робить бажаного впливу на горло. Так може вийти, якщо порушуються деякі правила про те, як зробити розчин перекису водню. Тривідсотковий розчин — досить агресивний, однак якщо розвести його в правильних пропорціях з водою, то він цілком повинен допомагати.

 • . 6

  Що стосується особливостей того, як приймати перекис водню, варто відзначити, що полоскати таким розчином горло необхідно від 4 до 5 раз на день. У цьому випадку він виявиться відмінним антисептиком, який відмінно дезодорує горло, очищає його від різних нальотів і гнійних утворилися пробок. Стан хворого ангіною набагато поліпшується, йому стає легше ковтати і горло не так сильно болить.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :