Як полоскати ромашкою горло?

як полоскати ромашкою горло?

Вам знадобиться
 • Ромашка
 • Настій ромашки
 • Маленька клізма
Інструкція
 • . 1

  Знаючи, як полоскати ромашкою горло, можна легко і швидко в домашніх умовах вилікувати простудне захворювання і запобігти розвитку небажаних ускладнень, а також зняти запальний процес. Для того щоб добре промити горло, найпростіше полоскання проводиться кожні півгодини протягом декількох днів. Завдяки такому полосканню можна легко зняти запальний процес, що розвивається при ларингіті, фарингіті, а також тонзиліті.

 • . 2

  Знаючи, як використовувати ромашку лікарську, можна в домашніх умовах приготувати спеціальний настій, який і буде застосовуватися для полоскання. При використанні настоянки ромашки наливається півсклянки води (вода повинна бути теплою) і додається рівно одна чайна ложечка готової настоянки, всехорошенько розмішується. Приготовленою сумішшю горло треба полоскати каждиеполчаса, також бажано проводити таку процедуру і кілька разів вночі, таккак саме під час сну відбувається стрімкий розвиток бактерій, через чегонамного швидше поширюється інфекція.

 • . 3

  Отже, для приготування настоянки ромашки, для полоскання горла, необхідно взяти одну столову ложечку ретельно подрібненої сировини і залити рівно однією склянкою киплячої води. Через 20 хвилин відвар фільтрується і віджимається сировину, після чого додається трохи кип’яченої води, щоб отримати такий же обсяг, як і на початку приготування. Готовим настоєм горло полощеться щопівгодини, також рекомендується проводити додаткове промивання горла через носові пазухи. У цьому випадку необхідно використовувати піпетку або найменшу клізму. Не знаючи, як промивати очі ромашкою, можна використовувати цей же метод і проводити промивання очей за допомогою піпетки.

 • . 4

  Якщо знати те, як лікує ромашка, можна самостійно в домашніх условіяхпроводіть лікування простудних захворювань. У тому випадку, якщо на гландах биліобнаружени гнійні пробки, необхідно терміново звернутися за допомогою до лікаря. Відвідавши поліклініку, лікар проведе повний огляд і призначить прийом антибіотиків або проведення апаратної або ручного чищення лакун. Ні в якому разі не можна приймати антибіотики без контролю лікаря або намагатися самостійно видалити гнійні пробки з мигдалин, тому що є ризик завдати серйозної вредсобственному здоров’ю. Якщо не долікувати ангіну, вона буде проявлятися прімалейшей застуді або переохолодженні, причому може перерости в хронічну форму, вилікувати яку дуже важко.

 • . 5

  Для того щоб влітку заготовити ромашку, необхідно знати про те, як сушити ромашку, щоб в холодну пору року була можливість проводити профілактику простудних захворювань. Весь процес сушіння дуже простий, досить зібрати сировину, розкласти на рівній поверхні і залишити в тіні на кілька днів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :