Як полоскати рот перекисом при запаху з рота?

як полоскати рот перекисом при запаху з рота?

Вам знадобиться
 • Перекис водню
 • Матеріал для компресів
Інструкція
 • . 1

  Лікарі-стоматологи завжди рекомендують застосовувати перекис водню для порожнини рота. За допомогою полоскань розчином можна усунути розвивається пародонтоз, флюси і запалення на яснах, лікувати гнійну ангіну, а також позбутися від неприємного запаху з рота через зіпсованого зуба. При захворюванні шлунка, неприємний запах може виходити з нього і передаватися через дихання. У цьому випадку перекис приймають всередину.

 • . 2

  Поради лікарів про те, як полоскати рот перекисом при запаху з рота: розмішати в склянці 15 крапель розчину ( 3%) з 50 мл води, набрати в рот суміш, потримати хвилину, виконуючи які омивають маніпуляції, потім виплюнути. Перекис моментально вбиває мікроби і бактерії, усуваючи запах на кілька годин. Можна прикладати аплікації з ватних тампонів, змочених у розчині на 10 — 15 хвилин, або виконувати зрошення з пульверизатора.

 • . 3

  Для лікування ясен і позбавлення від запаху соду ( 1 ч. л.) Змішують з розчином ( 3% — 10 крапель), скачують кульку і масажують ясна і зуби 3 — 5 хвилин щодня. Як тільки ясна перестають кровоточити, зникає запах з рота — процедуру припиняють. Ось як користуватися перекисом водню при прийомі всередину. Для лікування захворювань шлунка разом з розчином беруть вітамін С для збільшення ефекту. Починаючи з 1 краплі перекису на 1 ст. л. води, збільшують по крапель норму до 10 — 15 крапель на 200 мл. Через кожні 10 днів прийому роблять перерву 3 — 5 днів.

 • . 4

  При захворюванні верхніх дихальних шляхів і густих гнійних виділеннях з носа (гайморит, риніт) потрібно капати в кожну ніздрю 1%-ний розчин перекису — по 10 крапель. Чергують з промиваннями 1%-ним розчином марганцю. Ось як розбавити перекис водню для компресів і втирання в хворе місце: змішують теплу воду ( 50 мл) з 1 — 2 чайними ложками розчину ( 3 %). Компреси тримають 1 — 2 години.

 • . 5

  Запалення слизової носа, ріносінусіти лікують інгаляціями з сумішшю перекису ( 1 ст. Л.) На 2 склянки талої води без хлору. Як освітлити брови перекисом? Знадобиться трохи шампуні для видалення залишків косметики і шкірного жиру. Вазеліном змащують шкіру навколо брів. Перекис ( 0, 5 ч. л.) Додають в 30 — 50 мл води. Пензликом наносять склад на брови і змивають теплою водою через 10 — 15 — 20 хвилин залежно від бажаного тону брів.

 • . 6

  При грипі, головного болю, захворюваннях органів дихання закапують в ніс піпеткою, шприцом, або дитячої спринцівкою суміш Н 2 Про 2 ( 10 — 15 крапель) з водою ( 1 ст. л.). Рада про те, як лікуватися перекисом водню. Капілярні кровотечі при порізах або саднах зупиняють зрошенням розчином. При грибках на шкірі і бородавках користуються примочками з розчину ( 6 — 15%) до повного лікування. Компреси ( 0, 5 — 1%) з перекису прикладають до хворих суглобів при травмах і артриті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :