Як полює на гусака?

як полює на гусака?

Вам знадобиться
 • Подсадная качка
 • Рушницю мисливську
 • Спорядження
Інструкція
 • . 1

  Гусь — птах дуже обережна і пильна. Вона здатна, зачувши найменший шурхіт, швидко переміститися в безпечне місце. При полюванні на гусей часом використовуються і підсадні птиці, які будуть приманювати гусей на мисливця. Напевно, кращим варіантом підсудний качки буде кряква. Але може виконувати цю важливу роль не тільки домашня, але і дика качка. Для того щоб вона успішно виконувала свою функцію, її потрібно буде навчити деяким навичкам.

 • . 2

  Потрібно перед полюванням вивчити деякі звички цих птахів, врахувати особливості їхньої поведінки. Таким чином, можна буде більш простими способами спіймати птаха, тому теорію ігнорувати не варто. Як полює на гусака? Потрібно пам’ятати про обережність — одне незручне рух або шерех — і пильна птах полетить в інше місце. Для успішного полювання потрібно взяти декілька порад від ветеранів полювання. Часом, їх рекомендації набагато цінніше і конструктивніше рад з підручників з полюванні.

 • . 3

  Перед ловом ретельно вивчають місцевість, щоб краще ознайомитися з ландшафтом і температурними показниками. Для цього краще відправитися у вибрану місцевість днем. Потрібно вибрати відповідний тип пастки, який буде використаний. Наприклад, це може бути ловчий будинок з приманкою. Отже, мисливець зміг вистежити птицю. Як стріляти гусака? Потрібно дуже точно потрапити в ціль з першого разу, тому тут потрібно гострий зір, спритність і швидкість дій.

 • . 4

  Можна використовувати інший спосіб лову, безоружейний. Це земляна ступа, для якої потрібно вирити яму. Залучена запахом їжі, гуска підійде до ступі, залізе в неї і, під вагою ступи, впаде в яму-пастку. Можна зловити гусей і за допомогою банальних силець і петельок. Для цього не потрібно багато часу і сил. Птах сама попадеться в пастку. Але тут мисливець упустить насолоду від довгоочікуваної упіймання гусака.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :