Як поміняти дату народження?

як поміняти дату народження?

Вам знадобиться
 • Паспорт
Інструкція
 • . 1

  Багато пані не раз ловили себе на такій думці, що часом доводиться применшувати вік, а юні та палкі хлопці, навпаки, бажають здатися гарним дівчатам більш солідними і додають пару рочків собі для більшої солідності. Але це все лише на словах. А от поміняти вік у паспорті — дуже і дуже непроста процедура, якщо для неї немає значущих підстав.

 • . 2

  Якщо ви хочете поміняти числа дати народження в паспорті, наприклад, на два-три роки, спробувавши таким чином помолодіти в одну мить, то очікувати позитивну відповідь доведеться довго. Держава звичайно не дозволяє змінювати дату народження без значущих на те причин і обставин.

 • . 3

  Як поміняти дату народження? Багато права та обов’язки в нашій країні залежать саме від віку громадянина, тому спроба зміни віку в особистих цілях не може бути зустрінута всерйоз і зі згодою держави. У засвідчував особистість документі відомості про дату народження пишуться на підставі особливого свідоцтва про народження.

 • . 4

  У статті № 70 Федерального закону «Про акти громадянського стану» є вказівка, що дата народження, що пройшла модифікацію, робиться в тому випадку, якщо в паспорті є помилкові відомості, допущені якісь помилки або запис була виготовлена не в узгодженні з головними правилами. Саме в такому випадку, якщо ці помилки будуть виявлені, а потім доведені, можна буде змінити дані. Як змінити дату в паспорті?

 • . 5

  Якщо ж опечатка була вироблена в момент реєстрації дати народження, то працівники УФМС зобов’язані змінити дані у вашому свідоцтві про народження, а вже пізніше зміни будуть перенесені в засвідчує особу документ. Коли є передумова для заміни дати народження, що не суперечить закону, тоді можна сміливо звертатися до органу РАЦС, який знаходиться за місцем вашого проживання.

 • . 6

  А якщо співробітники органу відмовляться змінювати дані паспорта, то не потрібно панікувати. У такій ситуації буде подальше судовий розгляд з внесенням змін до паспорта. Як змінити дату народження? Вона має величезний сенс для грамотного розрахунку пенсійного віку кожного громадянина РФ.

 • . 7

  Тому безрозсудне побажання знизити собі пару років для залучення протилежної статі може відсунути вас від пенсії, заслуженою і чесно заробленої. До того ж, не можна забувати про те, що нам стільки років, на наскільки ми самі себе відчуваємо, і настільки ми будемо виглядати. А мати відомості про ваш справжній вік усім, хто знаходиться навколо зовсім не обов’язково.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :