Як поміняти колір тексту?

як поміняти колір тексту?

Вам знадобиться
 • Програма Acrobat Pro
 • Програма Adobe Photoshop
 • Веб-елементи
Інструкція
 • . 1

  Є маса програм, що використовуються щодня. Але не всі люди професійно працюють з ними. І іноді виникають банальні питання, такі як вставити номер, змінити колонтитул та інші. Для окремої конкретної програми існує свій алгоритм. Наприклад, як змінити колір тексту, працюючи з програмою Adobe Photoshop. Для початку слід натиснути на кнопку «текст» з лівої вертикальної панелі інструментів.

 • . 2

  Вона виглядає як велика «Т». Введіть текст. Двічі клацніть по іконці шару, де ви тільки що ввели текст. Це опція дозволяє вибирати свій текст. Перейти в панель керування у верхній частині екрана. Двічі клацніть на прямокутник, який має той же колір, що і введений текст. Прямокутник знаходиться в центрі панелі управління. Виберіть колір, після вибору колір автоматично змінюється.

 • . 3

  Розглянемо програму Acrobat Pro і з’ясуємо, як поміняти колір тексту. Запустіть програмне забезпечення Adobe Acrobat Pro і відкрийте PDF файл, в якому хочете змінити колір тексту. Натисніть на кнопку «Файл» і виберіть «Відкрити» з випадаючого меню. Знайдіть PDF файлу і натисніть кнопку «OK», щоб завантажити проект. Натисніть на вкладку «Сервіс» у верхній частині вікна і виберіть варіант «Advanced Editing».

 • . 4

  Натисніть на кнопку «Інструмент Текст TouchUp». Почекайте кілька секунд, поки програма завантажує системні шрифти. Виберіть і виділіть текст, в якому хочете змінити колір. Клацніть правою кнопкою миші на виділеному тексті і виберіть пункт «Властивості» з випадаючого меню. Поставте галочку в розділі «Fill». Альтернативні розділи з’являться з квітами на вибір.

 • . 5

  Натисніть на один із попередньо квітів, щоб змінити шрифт. Якщо ви хочете встановити свої власні індивідуальні кольору, натисніть на кнопку «Інші кольори», щоб створити колір. Збережіть всі зміни, натиснувши на кнопку «Закрити» у правому нижньому куті вікна. Не потрібно бути просунутим користувачем, щоб змінити колір тексту в будь-якому веб-елементі. Якщо не знаєте, як змінювати колір тексту, то для початку увійдіть на свій веб-сервер.

 • . 6

  Двічі клацніть файл HTML, який показує текст, до якого ви хочете додати колір. Помістіть наступний код HTML навколо тексту елемента, який ви хочете змінити: Ваш текст тут Замініть напис «Ваш текст тут» текстом, який ви хочете зробити іншого кольору. Замінити «# FF 0000» з будь-яким іншим HTML кодом кольору. Опублікуйте цю сторінку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :