Як поміняти на скутері ланцюг?

як поміняти на скутері ланцюг ?

Вам знадобиться
 • Мастило для ланцюга
 • Вичавка для ланцюга
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Скутери доступні в будь-яких моторизованих або безмоторних стилях. Моторизовані версії використовують невеликі ланцюга для підключення двигуна до задніх коліс, що дозволяє передавати силу, необхідну для руху вперед на скутері. Коли ланцюг провисає і не відповідає на запити, варто замінити ланцюг або натягнути її. Якщо ви не знаєте, як поміняти на скутері ланцюг, то хочеться сказати, що цей процес схожий зі зміною ланцюга на велосипеді.

 • . 2

  Вимкніть двигун на скутері. Переверніть скутер догори ногами або покладіть на бік, щоб отримати доступ до ланцюга. Одягніть вичавку на ланцюг. Зіставте пін інструменту навпроти штифта, а потім поверніть ручку гвинта за годинниковою стрілкою, щоб виштовхнути штифт з отвору в ланцюзі. Відкрийте стару ланцюг на скутері і зніміть її. Проведіть заміна ланцюга з тієї площі та упорах, де проходила стара ланцюг.

 • . 3

  Поєднайте два кінця ланцюга і вставте новий штифт в отвір в точці з’єднання двох кінцевих ланок. Одягніть вичавку на ланцюг, і повернути ручку за годинниковою стрілкою, натисніть на штифт, закривши ланцюг навколо трансмісії на скутері. Смикніть злегка тільки, що встановлену ланцюг, щоб послабити з’єднання. Змастіть ланцюг, додавши краплю мастильного матеріалу, на кожну ланку в ланцюжку.

 • . 4

  Ланцюги на скутері слід змащувати перед кожною поїздкою. Ланцюги також повинні бути перевірені на герметичність на регулярній основі. Якщо ланцюг занадто вільно розташовується і видає уривчастий звук, який легко може бути почутий або скутер сіпатися при розгоні, то ланцюг може просто зіскочити в цілому. Якщо ланцюг дуже туго натягнута, це буде занадто гучної тому потрібно знати, як поміняти на скутері ланцюг.

 • . 5

  Натяг ланцюга, як правило, визначається відстанню між передніми і задніми колесами. Скутери мають різні механізми регулювання ланцюга, але в цілому, задній міст і колеса рухаються вперед або назад для того, щоб встановити натяг ланцюга. Коли натяг ланцюга правильно встановлено, вона повинна бути в змозі рухатися вгору і вниз приблизно між одним або двома сантиметрами на її найширшої точці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :