Як поміняти паспорт в 20 років?

як поміняти паспорт в 20 років?

Вам знадобиться
 • Заява
 • Старий паспорт
 • Квитанція
 • Фотографії
Інструкція
 • . 1

  Буде важливо нагадати, що паспорт стає недійсним документом вже наступного дня після настання 20-тиріччя і його зміна є обов’язковою. Тому необхідно знати як поміняти паспорт в 20 років. При відмові зміни і використання і далі простроченого документа громадяни можуть бути піддані адміністративної відповідальності і на них буде накладено штраф. У першу чергу, природно, необхідно скласти і подати заяву про прохання зміни засвідчує особу. Заява розглядається органами Федеральної Міграційної служби, тобто паспортним столом. Такі підрозділи розташовані в кожному з районів, і заява має бути подана за місцем прописки чи проживання (в тому числі, якщо прописка тимчасова).

 • . 2

  Також важливо знати як поміняти паспорт після заміжжя. А адже може статися і так, що вийшовши заміж, буквально через тиждень жінці виповнюється 20, і тоді вона може поміняти його один раз. Слід підкреслити, що заява на зміну паспорта може бути подано в практично будь-яку службу за місцем проживання та необгрунтовані заяви про неможливість прийняти документи на заміну паспорта не можуть бути розглянуті в якості аргументів, так як є порушенням закону з боку відповідальних осіб паспортного столу. Тут буде важливо наполягти на необхідності зміни паспорта саме в даному підрозділі з посиланнями на відповідні статті закону.

 • . 3

  Важливо відзначити, що змінити закордонний паспорт так само легко, як поміняти російський паспорт. Крім паспортних столів для зміни документів можна звернутися за допомогою в інші муніципальні або державні служби. Також, згідно з новими правилами, для цього передбачена можливість подачі заяви онлайн, за допомогою спеціального державного сервісу, що значно полегшує всю процедуру. У ситуаціях, коли особисто заявник не має можливості звернутися у відповідні інстанції для допомоги в заміні документа, рекомендується звернутися з проханням про виїзд на будинок чиновника, відповідального за прийняття заяв. Згідно тому ж закону, він зобов’язаний виконати дане прохання і прийняти на дому документи у заявника. Щоб передати прохання про виїзд чиновнику, необхідно скласти письмову прохання і передати його в підрозділ.

 • . 4

  Потрібно відзначити, що таку процедуру ще доведеться пройти і в 45 років. Тому необхідно уточнити як поміняти паспорт в 45, і які для цього будуть необхідні документи. Але в основному процедура проводиться в тому ж порядку, що і в 20 років. Для отримання можливості зміни паспорта при подачі заяви до паспортного столу необхідно зібрати невеликий пакет документів, до якого включається також сам змінюваний паспорт і дві фотографії для нового паспорта. Буде важливо своєчасно сплатити необхідну державне мито і надати відповідну квитанцію. Військовозобов’язаним рекомендується мати при собі під час подачі заяви військовий квиток, а особам, які мають дітей, — свідоцтва про їх народження.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :