Як поміняти радіатор опалення?

як поміняти радіатор опалення?

Вам знадобиться
 • Радіатор
 • Газовий ключ
 • Тверезий сантехнік
Інструкція
 • . 1

  Заміна радіатора опалення. Заміна радіатора опалення може протікати по різному. Це залежить від того приміщення де він встановлений. У приватному будові провести заміну радіатора набагато простіше, ніж в багатоповерховому будові. Досить зробити спуск води і взятися за заміну, використовуючи при цьому пластикові труби, призначені для гарячої води. Якщо питання зачіпає квартиру, то як поміняти радіатор на поверсі багатоквартирного будинку.

 • . 2

  Якщо заміна потрібна на верхньому поверсі, то досить зробити невеликий злив води і приступити до заміни радіатора. Але для жителів нижнього поверху, заміна опалювальних приладів є досить складною справою. Причина в наступному, навіть у літній період часу труби опалення містять воду. Тому перед заміною слід зробити злив води. для цього в кожному багатоквартирному будинку існує зливний кран і знаходиться він в підвалі.

 • . 3

  Після спуску води з системи потрібно провести заміну, Нокак поміняти радіатор опалення, якщо не впевнений у повному відсутність води. Для цього слід закрити крани біля старого радіатора і провести демонтаж старого опалювального приладу. Якщо крани відсутні і відкрутити неможливо, то доведеться зробити зріз труб. Для цього буде потрібно болгарка і відрізний круг по металу.

 • . 4

  Зріз необхідно починати з верхньої труби і дуже повільно. Це необхідно для того, щоб упевнитися в порожнечі труб. Далі виконується зріз нижньої труби, що може містити в собі воду. Тому слід заздалегідь підготувати ємності і ганчірки для збору води. Після видалення старого радіатора, необхідно провести нарізку різьблення і встановити новий радіатор опалення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :