Як поміняти радіатори опалення взимку?

як поміняти радіатори опалення взимку ?

Вам знадобиться
 • Ричажний трубчастий ключ
 • Заглушки
 • Газовий колючий
 • Будівельний лом
Інструкція
 • . 1

  Якщо виникла ситуація, при якій необхідно поміняти радіатор опалення, потрібно до неї підійти дуже уважно і ретельно, тому що від цього буде залежати комфорт і затишок в приміщенні. Найкраще таку роботу виконають фахівці. Без їх залучення потрібно вивчити інструкцію, розібратися в конструкції батареї, її експлуатації, підібрати необхідні інструменти. Перед тим, як поміняти радіатори опалення, слід виконати ряд необхідних дій: · провести демонтаж старої батареї; · зібрати кронштейни; · правильно вибрати місце для установки нового радіатора і зробити вимір необхідних розмірів. Між стіною і батареєю має бути відстань не менше 3 см., а від підлоги до неї не менш 10 см.

 • . 2

  Заміну радіаторів краще проводити в неопалювальний сезон. В іншому випадку, перед тим, як зняти радіатор опалення, з нього потрібно повністю злити воду. При наявності кранів це легко здійсненне робота. Якщо ж вони відсутні, вода зливається зі всієї системи. Після цього батарею можна знімати з кронштейнів, використовуючи важільний трубний ключ, за допомогою якого потрібно відкрутити контргайки та фланці. Якщо не виходить таким чином виконати демонтаж, трубу необхідно обрізати в місці, перед контргайками і поставити заглушки, які потрібно наглухо заварити.

 • . 3

  Іноді виникає необхідність очистити систему опалення. Потрібно серйозно поставитися до розбирання батареї. Перед тим, як розібрати радіатор опалення, потрібно злити воду з системи. Скористатися накидним або торцевим ключем і акуратно зняти заглушки і болти. Після проведених дій, радіатор спокійно знімається.

 • . 4

  Іноді при митті або фарбування батареї, можна виявити мікроскопічні дірочки на ній, з яких сочиться вода. У цьому випадку необхідно застосовувати екстрені заходи. Якщо ви не знаєте, як закрити радіатор, кращим рішенням буде звернутися до фахівців. Можливо, і найімовірніше доведеться провести заміну радіатора.

 • . 5

  Якщо ви стоїте перед вибором покупки радіатора, необхідно дізнатися в житлово-експлуатаційній конторі про систему опалення. Централізоване чи воно, яка максимальна температура, випробувальний тиск та інші параметри, які потрібно враховувати перед тим, як підібрати радіатори опалення. Також потрібно знати які види батарей бувають. Тому з таким питанням краще звернутися до фахівця, який допоможе вам правильно вибрати радіатор опалення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :