Як поміняти шини?

як поміняти шини?

Вам знадобиться
 • Шини
 • Домкрат
 • Тальк
 • Інструменти
 • Монтажні лопатки
Інструкція
 • . 1

  Практично всі автолюбителі займаються заміною шин мінімум два рази на рік при «перевзуванні» залізного друга до літа і зими. До загальних рекомендацій по установці шин відноситься дотримання вимог за типорозмірами та встановлення на всі колеса однакових типів і моделей покришок. Комбінування різних типів шин (літні, зимові, шиповані / не шиповані) заборонено. При частковій заміні гуми на «свіжу» рекомендується нову пару встановити на провідну вісь.

 • . 2

  Заміна зимової / літньої гуми рекомендується не тільки виробниками шин, але і диктується фінансової доцільністю. Пов’язано це з тим, що їзда на шиповану гуму влітку руйнує виріб і небезпечна, тому що забезпечує недостатній рівень зчеплення з дорогою. Аналогічний варіант — застосування літньої гуми взимку: швидке стирання, погане зчеплення.

 • . 3

  Заміна зношеної гуми і освоєння навику як міняти шини своїми руками позбавить автолюбителя від проблем із законом, так як експлуатація транспортних засобів із зношеними покришками заборонена. Показник непридатності — залишкова глибина протектора в 4 мм при маркуванні M + S і зимових шин і 1, 6 мм — для літніх. Перед заміною покришки необхідно перевірити внутрішню поверхню на предмет пошкоджень. Крім того, необхідно переконатися, що поверхня гладка і присипати всередині тальком.

 • . 4

  Після підготовки шини необхідно спочатку наполовину відкрутити гайки, потім поставити камені під колесо автомобіля, підкласти домкрат і підняти автомобіль. Колесо, на якому планується міняти шини, необхідно зняти за допомогою інструментів і відкотити в сторону. Наступний етап — покласти колесо отвором для вентиля вгору. На колесо потрібно покласти покришку, ввести в обід нижній борт за допомогою монтажних лопаток. Далі необхідно ввести камеру в покришку, підкачати і заправити в обід колеса. Останній етап робіт — накачати камеру, витіснити повітря між камерою і покришкою і встановити нормальний тиск.

 • . 5

  Для того щоб дізнатися, як поміняти шини правильно, необхідно вивчити нюанси робіт. При «перевзування» автомобіля рекомендується маркувати крейдою або спеціальною фарбою ліве заднє і праве переднє колесо. Така передбачливість забезпечить правильну заміну шин з зимових на літні. Якщо при заміні встановлюються більш широкі шини, необхідно врахувати, щоб покришки не зачіпати деталі підвіски і арки кузова при повному завантаженні. Після заміни рекомендується виконати балансування коліс.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :