Як поміняти шпильку на колесі?

як поміняти шпильку на колесі?

Вам знадобиться
 • Стандартний набір ключів
 • Ударна викрутка
 • Пружина або дріт
 • Керн
Інструкція
 • . 1

  Отже, вам необхідно зняти стару шпильку, але везти машину в сервіс немає бажання. Щоб зняти стару шпильку з колеса, для початку потрібно зняти саме колесо. Потім відкручуємо супорт гальма, який закріплений двома гайками. Якщо ви не хочете, щоб гальмівний шланг обірвався, повісьте супорт на заздалегідь приготовлену пружину або дріт. Далі згвинчувати гвинти, що кріплять гальмівний диск, і знімаємо його. При знятті гальмівного диска може знадобитися ударна викрутка. Потім потрібно вибити стару шпильку. Для цього використовуємо керн. Шпилька має на кінці потовщення і щільно прилягає до отвору. Після того як стара шпилька вибита, виставляємо отвір під шпильку якомога ближче до передка. Можна ще трохи загнути фартушок, щоб уникнути проблем при установці нової шпильки. Як поміняти шпильку на колесі на нову.

 • . 2

  Отже, після виставлення отвори під шпильку вставляємо в цей отвір нову. Щоб вирівняти шпильку, використовуємо гайку, відповідну по різьбі до шпильці. За допомогою гайки витягаємо шпильку, поки вона не встане в нормальне положення. Якщо у вас є пневматичний шуруповерт, то краще витягати шпильки саме їм, тому як витягування звичайними ключами пов’язане з ризиком зірвати різьбу на шпильці. А це загрожує покупкою нової шпильки і гайки. Коли шпильки виставлені в нормальне положення, відігніть фартушок, інакше ви просто не поставите супорт гальма. Збірка проводиться в зворотному порядку. Головне не забувайте, що передні і задні шпильки різні. Важливо не переплутати їх.

 • . 3

  Як замінити шпильку на колесі в автосервісі і не потрапити при цьому на гроші? По-перше, краще користуватися послугами офіційних сервісів. У «сірих» автосервісах можуть збільшити вартість робіт по заміні в 2 рази в порівнянні з офіційними сервісами. Ще в сервісах можуть сказати, що замінити шпильки без зняття маточини ну просто не можна. Якщо ви погодитеся, то крім роботи та вартості шпильки ви ще заплатите за заміну підшипника (у районі 2000 рублів), що збільшить вартість ремонту в 5 разів. При заміні шпильок самостійно буде витрачено від 200 до 2000 рублів (останнє при заміні всіх шпильок ). Якщо ж ви вирішите витратитися на автосервіс, то до цієї ціни додасться вартість робіт (в районі 500 рублів). Якщо погодитеся на заміну підшипника ще 2000 за штуку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :