Як поміняти скло на фарі?

як поміняти скло на фарі ?

Вам знадобиться
 • Нова фара
 • Герметик
 • Плівка
 • Рідке скло
Інструкція
 • . 1

  Практично кожен автомобіліст рано чи пізно стикався з тим, що фара автомобіля або лопнула, або розбилася. У тому випадку виникає необхідність у її повній заміні або ж ремонті. Однак як показує статистика, дуже мала кількість власників автомобілів знають про те, як поміняти скло на фарі. Для того щоб провести повну заміну необхідно видалити стару фару, нанести герметик на нову фару і приклеїти її. При цьому необхідно також простежити за тим, що під час установки нової фари на герметик не потрапила бруд або пил.

 • . 2

  Однак у більшості випадку у фари відколюється невеликий шматочок або ж просто з’являється сильна тріщина. У цьому випадку можна обійтися і без капітального ремонту, але для цього необхідно знати про те, як зупинити тріщину на склі. Без знання цієї інформації відновити фару правильно, швидко і самостійно практично неможливо. Зупинити тріщину на фарі і здійснити її часткову заміну можна за допомогою рідкого скла. Цей матеріал наноситься безпосередньо на пошкоджене місце і залишається до повного висихання.

 • . 3

  Необхідно також сказати про те, що часткова заміна фари за своєю суттю можлива лише у випадках, коли пошкодження не великі і заміна постраждалої частини здійснюється рідким склом. Однак якщо такий ремонт був здійснений, в більшості з таких випадків виникає потреба у створенні матових стекол. На жаль мало хто знає про те, як зробити скло матовим. Насправді для відновлення фари і додання їй матовості досить намазати скло силікатним клеєм, помістити в гарячу духовку на 20 хвилин, потім дістати, остудити і зміцнювати.

 • . 4

  Завжди варто пам’ятати про те, що відновлення фари це досить складний і тривалий процес, хоча на перший погляд це, здається не так. Слід ретельно підбирати герметик, знезаражувати саму фару і витримувати тимчасові вимоги до процедури. Часто багато автовласників під час заміни скла на фарі хочуть наклеїти і спеціальну плівку на нього. Але багато з них не знають про те, як наклеїти плівку на скло правильно. Зробити це самостійно складно, тому краще довірити цю частину відновлення фари фахівця.

 • . 5

  Іноді, для того щоб відновити фару зовсім не обов’язково здійснювати її повну заміну, цілком достатньо просто акуратно її заклеїти. Але от як заклеїти скло на фарі правильно, щоб надалі не довелося його міняти, знають не багато. У першу чергу необхідно очистити потрібну поверхню спеціальним знезаражуючим засобом, просушити потім на все тріщину нанести рідке скло, дати йому висохнути і відполірувати оброблену поверхню

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :