Як поміняти струни на гітарі: правильна заміна

як поміняти струни на гітарі : правильна заміна

Вам знадобиться
 • Гітара
 • Нові струни
Інструкція
 • . 1

  Рано чи пізно, питання заміни струн стає актуальним для будь гітари, без винятку. Про те, як самостійно повернути улюблений інструмент до життя, буде розказано в даній статті.

 • . 2

  Перед тим, як поміняти струни на гітарі, потрібно запам’ятати одну просту річ: абсолютно всі струни замінюються за однаковим принципом. Спочатку потрібно видалити старі струни: в першу чергу — найтонші, в останню — товсті. Для видалення знайти і розмотати відповідну струну в голові гітарного грифа, не забуваючи при цьому, іноді зривати розмотувати струну. Якщо звук стає все нижче, можна не сумніватися в правильності своїх дій. Після того, як отвір у голові грифа звільниться, вийняти інший кінець з місця кріплення всіх струн на корпусі гітари. Іноді ця ділянка називається «бридж» або «струнотримач». Потім аналогічні дії повторити з іншими струнами.

 • . 3

  Струни встановлюються у порядку зростання товщини, починаючи з самої тонкою. Перед тим, як поставити струну, розмотайте і переконайтеся, що вона без дефектів і придатна для гри. Далі, один кінець пропустити під бриджем і протягнути до голови грифа. Поруч зі струнотримачем залишити хвостик довжиною 6 — 7 сантиметрів. Пронести його над бриджем і пропустити під струною. Повинен вийти вузлик. Кінець струни потрібно протягувати під струною стільки разів, скільки можливо. І необхідно пам’ятати, чим надійніше буде це кріплення, тим ефектніше буде звук.

 • . 4

  Дуже важливо, щоб струни краще за всіх підходили до конкретної гітарі по звуковим і фізичним аспектам. При цьому, хороші струни для гітари, як вибрати? Варто орієнтуватися на такі особливості: товщину (в більшості випадків діаметр варіюється від 0, 008 до 0, 013 дюймів); матеріал обмотки (це може бути мідь, срібне покриття, латунь або інші матеріали); тип обмотки (з круглою обмоткою звук буде більш дзвінким, з плоскою — приглушеним). Не треба забувати, що найчастіше перші дві струни для гітар виробляються без обмотки.

 • . 5

  Після того, як початок буде приєднано до бриджу, можна перейти до питання, як натягувати струни на гітару. Треба витягнути струну і кінчик втягати у відповідний отвір на голові грифа. Далі, повернути відповідну ручку колкового механізму (колку) до необхідного натягу. Періодично сдергівая струну для перевірки звуку. Гітара готова для гри після правильної натяжки всіх струн.

 • . 6

  Як видно зі статті, зовсім не обов’язково звертатися до майстра, щоб правильно поміняти струни на гітарі. Достатньо тільки проробити нескладну роботу, проявивши трохи терпіння і майстерності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :