Як помити машину без розлучень найпростіше?

як помити машину без розлучень найпростіше?

Вам знадобиться
 • Лакофарбове покриття
 • Щітка
 • Автошампунь
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день регулярна і якісна мийка автомобіля — справа недешева, тому більшість водіїв, особливо влітку, миють машину самостійно. Найчастіше мийка проводиться на березі найближчого озера з брудною водою і домішкою піску. Така мийка може пошкодити лакофарбове покриття автомобіля (ЛКП) і щоб надалі його відновити піде багато сил, грошей і часу. Тому обов’язково потрібно знати, як помити машину без розлучень правильно і ефективно, при цьому не пошкодивши ЛКП.

 • . 2

  Для цього знадобиться відро води, губка (зручніше взяти велику) з великими порами (з них легше вимивається пісок) або щітка з не жорсткою щетиною, бажано на довгій ручці, велика ганчірка без ворсу (в магазинах є спеціальний «скребок»), автошампунь. Не потрібно користуватися пральними порошками, через це ЛКП дуже швидко втратить блиск. Мити автомобіль буде легше, якщо знати, як фарбувати без розлучень стеля та підлога. Адже принцип миття машини і фарбування поверхонь схожий.

 • . 3

  Необхідно налити відро чистої води, щіткою або губкою, злегка натискаючи, змити пухку верхню бруд або пил з кузова. Губку треба ретельно віджимати і споліскувати, щоб пісок, що залишився в порах, якомога менше осідав назад на кузов і не дряпав його. Щітка також потребує ретельного прополіскуванням. Воду в міру забруднення треба міняти на чисту, не потрібно чекати поки з’явиться «кавова гуща» від накопичилася бруду. Міняти воду потрібно частіше, ніж при пранні звичайних речей, тому як випрати пуховик без розлучень значно легше, ніж якісно відмити машину. Необхідно добре промити боковини дверей — там накопичується велика кількість пилу, яка потім потрапляє в замки дверей, осідає на сидіння і ковролін самого салону. Колісні диски, арки, та інші «брудні місця» відмивають в останню чергу.

 • . 4

  Після того, як верхня бруд і пил змита, потрібно налити у відро чисту воду, додати трохи шампуню і збити його в піну. Готовим розчином ретельно промити автомобіль, віджимаючи губку від брудного розчину. У міру забруднення розчин потрібно міняти — там «зависає» пісок. Щоб змити шампунь потрібно набрати чисту воду і промити машину. Дах краще всього змити, якщо зверху вилити відро води. До речі, непогано було б скористатися звичайною лійкою, щоб потім не довелося збирати інформацію про те, як прибрати розводи з взуття.

 • . 5

  Вимиту машину необхідно протерти. «Скребок» з гумкою або «скребок» з махрової смугою дозволить видалити воду за один «прохід» практично насухо. Також можна скористатися великим шматком тканини або старої простирадлом. Накривши дах, дати воді кілька секунд вбратися в тканину і потім повільно стягнути ганчірку за краї. Щоб після цього не виникло питання, як прибрати розводи на тканині потрібно скористатися непотрібної ганчіркою. Після цієї процедури залишки води миттєво висохнуть. І в ув’язненні: при митті автомобіля бажано користуватися спеціальними майданчиками, призначеними для цього.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :