Як помити вікна без розлучень: корисні поради

як помити вікна без розлучень : корисні поради

Вам знадобиться
 • Вікна
 • Серветки
 • Засоби для миття
Інструкція
 • . 1

  Як помити вікна без розлучень: корисні поради Сезонне миття вікон — процедура неминуча, і кожна господиня про це знає. Від правильного миття вікон залежить не тільки зовнішній вигляд квартири, але й термін служби самих віконних конструкцій. Багато в чому, на результат впливає правильний вибір засобів та інструментів для миття вікон. Для вікон з алюмінію або фарбованого дерева краще використовувати порошок і воду, для пластика — мильну воду та спеціальні засоби по догляду, а лаковані дерев’яні вікна миють рідкими засобами. Для видалення жирних плям на стеклах необхідні склади, що містять нашатирний спирт. А усунути мутний наліт допоможе столовий оцет.

 • . 2

  Багатьох господинь цікавить питання: «Як помити вікна без розлучень?» Перед основним миттям, зі стекол необхідно видалити пил. Для цього достатньо очистити поверхню за допомогою води і губки. Губка не повинна бути надмірно мокрою, т. к. після неї на поверхні можуть залишатися патьоки. Особливу увагу необхідно звернути на стик скла і рами. Ця частина вікна миється за невеликим натисканням, щоб витягти бруд з щілин. Щоб уникнути появи розлучень під час основного миття, на першому етапі протираються рами і стулки вікон. Саме в них накопичується велика частина пилу.

 • . 3

  Найчастіше, після чищення вікон, на склі залишаються каламутні смуги. Так, як позбутися розлучень в цьому випадку? Після чорнового миття, скла очищають від залишків води за допомогою стяжки. Це дозволить видалити залишився на склі розмоклий шар бруду. При цьому, рухи повинні бути по горизонталі під кутом не більше 30 градусів до поверхні. Кожен раз, коли стяжка досягає протилежного краю стулки, її необхідно насухо витирати. Також, на цьому етапі можна використовувати газети або папір, вони вбирають вологу у багато разів краще, ніж тканини.

 • . 4

  Щоб скла сяяли чистотою і проблема, як прибрати розводи зважилася раз і назавжди, потрібно знати, що основне, чистове миття, проводиться з використанням спеціальних засобів побутової хімії. Для цього етапу можна використовувати чисту ганчірку або спеціальну серветку. Засіб аерозолю наноситься безпосередньо на поверхню скла, а потім розподіляється по ній за допомогою серветки. Рідкі засоби розчиняються в невеликій кількості води і утворюють піну для миття. А кошти в спреях краще наносити на саму серветку, а не на скло і раму. Притому, що основне забруднення було видалено під час чорнового миття, поява розлучень на даному етапі — це, швидше за все, сліди від недостатньо добре розподіленого і підсохлого шару кошти.

 • . 5

  З’ясувавши деякі моменти про те, як мити без розлучень, потрібно враховувати ще одну обставину-приступати до миття краще в теплу і безвітряну погоду. Для миття вікон не рекомендується використовувати гарячу воду, оскільки патьоки від неї видалити за допомогою паперу або сухої ганчірки неможливо. При митті вікон не варто перебувати навпроти сонця, так як напевно можна припустити пляма або розлучення. Під час миття вікна на кухні необхідно вимкнути варильну плиту. Різниця температур призведе до запітніння стекол, а значить, доведеться мити вікно заново.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :