Як помститися батькові дитини: позбавлення батьківських прав

як помститися батькові дитини: позбавлення батьківських прав

Вам знадобиться
 • Адвокат
 • Докази
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб домогтися від суду рішення про заборону батькові брати участь у її вихованні, необхідно обгрунтувати таке своє бажання. Причому причина повинна бути вагомою, навіть якщо насправді позивачка хвилює більше питання про те, як помститися чоловікові. Якщо хочеться представити колишнього чоловіка в непристойному світлі, слід звернутися за допомогою до адвоката, що спеціалізується на подібних справах. Він підкаже, які документи потрібно зібрати для справи. А також як себе вести на процесі, щоб підвищити шанси на вдалий результат.

 • . 2

  Вже на першому етапі досягнення своєї мети варто задуматися про те, як пояснити дитині, що відбувається. Зробити це буде просто, якщо батько періодично вдавався до насильства в сім’ї, погано поводився зі своїм чадом. В іншому випадку можуть виникнути проблеми. Дитині доведеться пояснювати, що тато не буде з ним більше бачитися, але як? Пережити смерть батька набагато легше, ніж його догляд. Цілком можливо, що знадобиться допомога психолога. А можна взагалі відмовитися від помсти заради благополуччя своїх маленьких спадкоємців.

 • . 3

  Збільшити шанси на перемогу допоможуть зібрані докази того, що чоловік не гідний свого батьківства: поводиться аморально, піднімає руку на членів своєї сім’ї, має багато приводів у міліцію і так далі. При цьому не потрібно виключати можливість того, що дитина одного разу виросте і задумається про те, як налагодити стосунки з батьком. Тому висунуті проти нього звинувачення не повинні бути сфабриковані. Правда рано чи пізно вилізе назовні. Як поведе себе дитина? Не виключено, що він звинуватить мати у всіх смертних гріхах і відправитися втішати батька.

 • . 4

  Ще один момент, про який слід задуматися перед початком процесу — як виховати дитину без батька. Насправді це не так просто, як здається на перший погляд. Чого тільки коштуватимуть постійні питання про те, куди подівся тато. Вже давно доведено, що діти повинні рости в більш-менш повноцінної сім’ї. Втім, іноді життя без батька є більш повноцінної, ніж з ним. Все залежить від ситуації.

 • . 5

  Буває так, що справа пущено в хід і вже наближається до завершення, а жінка раптом розуміє, що погарячкувала, що позбавити чоловіка прав — це зовсім не те, чого б їй насправді хотілося. Тут то і настає час задуматися про те, як поговорити з батьком свого чада про можливе примирення. Можливо варто сісти за стіл переговорів, забути про всі образи і прийти до спільного рішення, грунтуючись в першу чергу не на задоволенні особистих амбіцій, а на подальшому благополуччі маленького громадянина, який мимоволі виявився залученим у всю цю суєту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :