Як помститися Овна: помста зодіаку

як помститися овна: помста зодіаку

Вам знадобиться
 • Знання Гороскопу
 • Неймовірна терпіння
Інструкція
 • . 1

  Овен — досить цікавий знак зодіаку. Вони ранимі й інфантильні, відрізняються прямотою характеру, завзятістю, що межує з впертість, простодушністю і прямодушністю. Овни надійні, сильні духом, гостро відчувають несправедливість і не вміють довго злитися. «Дитячість» характеру Овна знаходить не тільки позитивне, а й негативне втілення — вони схильні до егоїзму, як відхідливі, так і вельми образливі, відрізняються спалахами люті. Перед тим як помститися Овна, варто пам’ятати, що довести цей врівноважений у своєму самовдоволенні знак, трохи повільний і не схильний звертати увагу на дрібниці, а тим більше перепони, вельми складно. Але реально. Однак відповідні дії Овна можуть виявитися вкрай руйнівними і вельми небезпечними. Мстити Овна необхідно планомірно, довго і самозабутньо — тоді «баран» вас точно помітить. Щоб Овен усвідомив, що йому саме мстять, необхідно докласти чимало зусиль — тиснути на його слабкі сторони, знаходити найменшу можливість для насмішок і краще — обгрунтованих.

 • . 2

  Помститися Овна, також як виховати Овна, можна за допомогою складних завдань. Цей знак прямолінійний, тому зустрічає будь-яку перешкоду «рогами», штурмуючи її поки та не капітулює. Тому, бажаючи розвинути здібності Овна, перед ним стоїть ставити завдання складні, майже нездійсненні, але все ж такі, які він зуміє подужати. А в якості помсти можна довести Овна до безумства перешкодою, яке він не в силах подолати, особливо якщо при цьому месник залишатиметься поза досяжністю для відповідних дій представника рогатої знака. Таким манером можна вичерпати і знищити природну енергію Овна. У той же час немає нічого простіше, як помиритися з Овном. Ці знаки за природою відхідливі, довго злитися не вміють, якщо у них є справжні вороги, ті можуть стати друзями, зумівши навіяти Овна повагу. З урахуванням простодушності Овна також можуть допомогти щирі вибачення, «чесна гра», часто — лестощі.

 • . 3

  Сварячись з Овном на любовному грунті, варто уважно враховувати той факт, як Овни розлучаються — вони роблять легко і нехитро, раптово і назавжди. Овен, як дитина, що втратив інтерес до улюбленої іграшці — повернути його розташування буде дуже непросто. Перед тим, як образити Овна, варто врахувати, що такого ворога ви навряд чи захочете мати в своєму списку. Овни не вміють ображатися, але якщо вже образилися, можна сміливо очікувати якщо не замаху на своє життя, то, як мінімум, спроби вижити кривдника з однієї території — з роботи, з квартири, з міста. Ворогів своїх Овни не шкодують, діють суворо і прямо, з напором і силою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :