Як помститися за образу колезі по роботі?

як помститися за образу колезі по роботі?

Вам знадобиться
 • Почуття гумору
 • Уміння планувати
Інструкція
 • . 1

  Напевно, добре живеться тим людям, які можуть не звертати уваги на образи чи легко прощати їх іншим. Адже у повсякденному житті доводиться стикатися з образами на тій чи іншій формі, що дуже негативно впливає на нервову систему, настрій і працездатність. Якщо ж не звертати увагу на дії кривдника або забувати про них не виходить, то в боротьбі з внутрішнім дискомфортом можна як помститися за образу самостійно, так і примусити до цього інших колег.

 • . 2

  На роботі образи від колег мають більш сильний вплив, так як витрачається в колективі часом часто перевищує час, що проводиться поза роботою або будинку. Тому, випадки образи на роботі краще присікати при першому ж їх прояві і це зазвичай усвідомлюють всі співробітники колективу, де працює хам. Образи погіршують працездатність, і якщо як реагувати на образи чоловіка або дружини кожен вирішує сам, то образи всередині колективу має реагувати керівництво.

 • . 3

  Цим можна скористатися для зведення рахунків, для чого буде потрібно написати доповідну записку вищестоящому керівництву, в якій слід виставити дії колеги в максимально невигідному для організації світлі, як якщо це несе загрозу всій роботі. Якщо це буде винесено на загальний осуд, можна як пробачити образу, так і просто проігнорувати вибачення.

 • . 4

  Інший спосіб помсти на робочому місці виражається в підстроюванні ситуацій, при яких хам буде порушником, що послужить підставою для введення в його відношенні санкцій з боку керівництва. Варто пам’ятати, що в разі розкриття справжніх винуватців, є ризик самому месникові отримати санкції. Тому краще навчитися як жорстко ставити хама на місце або як дотепно відповісти на образу. Тоді і образа буде не настільки сильна, і кривдник стане виглядати нерозумно.

 • . 5

  Таким же чином можна постаратися нав’язати думку, що даний співробітник недалекого складу розуму всім колегам. Тоді він стане об’єктом для насмішок, а такий об’єкт завжди є в колективі, що завдасть йому масу незручностей. Є й більш благородний спосіб досадити кривдникові — почати виконувати свої обов’язки максимально відповідально. Так як чемно відповісти на образу і продовжити працювати, не знижуючи продуктивності, може не кожен, то це, безсумнівно, буде оцінено роботодавцем і виразиться у преміях і подяках, що сильно зачепить хама.

 • . 6

  При цьому, однак, варто бути готовим до виникнення неприязні з боку інших колег. Іноді ж, якщо не прореагувати на грубість і почати ставитися до кривдника по-доброму, він сам усвідомлює свою провину і спробувати її загладити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :