Як поповнити карту Ощадбанку через банкомат; як заплатити кредит через банкомат ощадбанку?

як поповнити карту ощадбанку через банкомат; як заплатити кредит через банкомат ощадбанку?

Вам знадобиться
 • Пластикова картка «Ощадбанку»
 • Готівкові
 • Банкомат з механізмом «cash-in»
Інструкція
 • . 1

  Не секрет, що користуватися пластиковими картами набагато зручніше і безпечніше, ніж готівкою. Багато банки заохочують таких клієнтів. Наприклад, «Ощадбанк» реалізує спеціальну програму «Спасибі». Покупець, розплачуватися карткою, отримує на свій рахунок бонусний відсоток від покупки, який потім можна витратити на інші товари. Багато хто не знає, як поповнити карту «Ощадбанку» через банкомат. Їм здається, що вони не впораються, і тому витрачають час у черзі до каси. Насправді це дуже просто. Досить заглянути з картою і готівкою до найближчого відділення банку.

 • . 2

  Насамперед потрібно переконатися, що у відділенні є спеціальний банкомат з механізмом для прийому купюр «cash-in». Його відрізняє більш великий розмір і додаткове довгасте отвір на передній частині — саме за допомогою нього будуть прийматися паперові гроші. Зазвичай над таким банкоматом висить відповідна табличка, але можна уточнити його наявність і у обслуговуючого персоналу відділення банку. Якщо з’являться труднощі з тим, як покласти гроші на картку «Ощадбанку» через банкомат, вони будуть раді знову прийти на допомогу.

 • . 3

  Для того щоб поповнити картрахунок «Ощадбанку» самостійно, потрібно вставити карту і ввести чотиризначний PIN-код. Не забувайте при цьому про безпеку та прикривайте долонею цифрову клавіатуру. У меню, потрібно вибрати пункт «Отримати або внести готівку». Помилитися неможливо, адже більшість відділень «Ощадбанку» вже має в своєму розпорядженні банкоматами з сенсорними екранами. Якщо ж попався банкомат з механічним управлінням, слід натискати на клавіші, відповідні розташуванню написів на екрані. Після цього потрібно вибрати пункт «Внести готівку».

 • . 4

  З отвору висуватиметься вперед своєрідний «піднос» — той самий пристрій «cash-in» для прийому купюр. Саме на нього потрібно покласти приготовлені заздалегідь готівку. Не сподівайтеся, що банкомат видасть здачу: всі кошти зараховані на рахунок в повному обсязі! До речі, зовсім не обов’язково класти купюри по одній, групувати купюри одного гідності або якось старанно розгладжувати їх. Досить зібрати їх в одну пачку і покласти на піднос, після чого вибрати в меню «Зарахувати на рахунок». Піднос повільно від’їде назад. Деякий час банкомат погуди, перераховуючи купюри, і нарешті видасть на екран повідомлення про успішне завершення операції, а також, за бажанням, чек. Якщо цього не сталося, слід відразу ж звернутися до співробітників відділення: можливо, цей банкомат несправний.

 • . 5

  Після повідомлення про результат зарахування можна відразу ж знову почати користуватися картою. У першу чергу, звичайно, потрібно перевірити баланс картки. Для цього доведеться знову набрати PIN-код. Зазвичай кошти на рахунок надходять миттєво, але через навантаження в мережі, особливо в середині дня, може пройти кілька хвилин. Після перевірки того, що кошти дійсно перераховані, можна бути впевненим: тепер покласти гроші на рахунок карти — не проблема! Як тепер їх витратити — справа виключно хазяйська. Можна набрати смачних продуктів у супермаркеті і розплатитися без необхідності пошуку дрібниці або виснажливого очікування здачі. А можна придбати цифрові товари в інтернет-магазинах, де ціни як правило набагато нижче, ніж у звичайних. Все залежить тільки від фантазії власника карти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :