Як порахувати відсоток знижки на калькуляторі?

як порахувати відсоток знижки на калькуляторі?

Вам знадобиться
 • Калькулятор
 • Чарівність
 • Електронний гаманець
Інструкція
 • . 1

  Як порахувати відсоток знижки, якщо під рукою немає калькулятора з можливістю обчислення відсотків. Таке питання цілком може прийти в голову, якщо споживач несподівано виявиться на розпродажі. Зробити це досить просто. Наприклад, ціна товару без урахування знижки — 300 рублів, але магазин оголошує на нього зниження ціни у розмірі 20 відсотків. У такому випадку, вартість продукту до знижки дорівнюватиме ста відсоткам. Щоб знайти вигоду, необхідно буде 20 помножити на 300 і розділити на 100. У підсумку отримаємо 60 рублів. Цю просту формулу можна запросто тримати в голові. Ще раз! Вартість товару збільшується на відсоток знижки і ділиться на сто.

 • . 2

  Досвідчений покупець також знає, як можна вибити знижку. У великих торгових мережах робити це безглуздо, так як ціни встановлюються не безпосереднім продавцем, а от у невеликих магазинчиках, особливо в туристичних країнах сходу зробити це цілком реально. Тут потрібно враховувати національні особливості. Наприклад, в Єгипті можна сміливо знижувати ціну відразу на 50 відсотків і вже продовжувати переговори з поступовим наростанням до прийнятного рівня. Важливо не проявляти нахабство і постаратися підлаштуватися під настрій продавця. Якщо він спокійна людина, зайва жестикуляція може лише роздратувати його і відповідно, у зворотному випадку необхідно міняти наступальну тактику.

 • . 3

  Для тих, хто хоче знайти вже готові пропозиції, можна ввести пошуковий запит в інтернеті «купони на знижки» і тоді, можна побачити, як багатий інтернет на різного роду акційні пропозиції. Варто довіряти лише великим сайтам. На них же нескладно знайти покрокову інструкцію з поясненням, як отримати купон на знижку. Зазвичай, вибирається категорія товарів, знаходиться цікава пропозиція, оплачується комісія сайту за допомогою електронних грошей або банківської карти після чого, на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти приходить лист з готовим для роздруківки купоном.

 • . 4

  Вже багато продавців товарів звертаються до таких великих сайтам, щоб зробити рекламу своєму бізнесу і залучити нових клієнтів. Отже, поступово підприємці розуміють, як заробити на знижках за допомогою інтернету. Також, можна використовувати досить популярний сервіс «Foursquare», який за певну плату дозволить розповісти про пропозиції ресторану, наприклад, або ж запропонує користувачам за допомогою мобільного пристрою відзначитися в місці перебування і таким чином розповісти про нього своїм друзям. Саме так, вирішивши як зробити знижку на товар, підприємець не тільки підвищує лояльність клієнтів, а й допомагає своєму бізнесу зростати. Акційні пропозиції вже міцно увійшли в свідомість сучасного споживача і тому, важливо не втратити цю можливість, яка при грамотному використанні принесе обопільну користь.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :