Як порушити дівчину: правила спокушання

як порушити дівчину: правила зваблення

Вам знадобиться
 • Дівчина
 • Хлопець
 • Інтимна обстановка
 • Зручне ліжко
 • Сексуальне настрій
 • Обопільне бажання
Інструкція
 • . 1

  Процес збудження повинен починатися не в самій ліжку, а до неї. У той момент, коли хлопець по телефону запрошує кохану в ресторан, він вже повинен розуміти, як порушити дівчину. Завжди варто пам’ятати, що дівчата все ж люблять вухами, тому слід весь вечір говорити їй приємні компліменти, бажано шепочучи їх на вушко. У таксі, у напрямку додому, слід продовжувати сипати приятностями, при цьому поступово набираючи все більше обертів. Дівчина повинна відчути, що її дійсно вважають дуже сексуальною. Потрібно постаратися бути щирим у словах. Перш ніж сунути руку під спідницю або люто схопити за груди, необхідно дозволити їй «додумати» сексуальне цікавість хлопця. Процес збудження уяви починається з невеликого погладжування колін, кистей рук, легкого поцілунку в ніжну шию.

 • . 2

  Можна запропонувати дівчині еротичний масаж і всі зусилля при цьому зосередити на тому, як порушити дівчині її чуттєві бажання. І вже точно не варто думати про якісь лікувальні властивості масажу. В іншому випадку замість того, щоб розслабитися, дівчина відчує на собі невмілі дії недосвідченого майстра. Ще одним способом збудження є так званий французький поцілунок — дуже пристрасний і неймовірно довгий. Хоча тут важливо дотримати міру, оскільки пристрасть не потрібно плутати з безумством. Згідно зі статисткою, якщо дівчині не подобається перший поцілунок, то можна не сподіватися на продовження зустрічей. Більшість психологів рекомендує поговорити про бажання та навіть сексуальних фантазіях, перш ніж зайнятися сексом, оскільки таким чином можна вивідати, що їй подобається в ліжку.

 • . 3

  У той момент, коли стало зрозуміло, що обидва вже розігрілися, все одно не варто поспішати і відразу ж зривати одяг з дівчини. Щоб збудитися по-справжньому, дівчатам необхідно набагато більше часу, ніж здається. Ось чому процес роздягання рекомендується зробити еротичною сценою. Дівчина повинна відчувати себе дуже бажаною. Спочатку спускається бретелька на сукні, потім відбувається ніжний поцілунок в шию … Бажано розтягувати цей процес якомога довше і робити все дуже акуратно. Не потрібно поспішати з розстібанням бюстгальтера. Цілком імовірно, що дівчина підбирала білизна спеціально для цього вечора, сподіваючись здивувати. На даному етапі рекомендується трохи зупинитися. Після того, як прийшов час перейти до оральних пестощів, потрібно згадати дещо.

 • . 4

  Груди жінки влаштована таким чином, що безпосередньо взаємопов’язана з статевими органами. Саме тому для реального «підвищення вологості» потрібно одночасно стимулювати соски. Кожен клітор — жіночий джерело задоволення — є особливим і індивідуальним. Проте, щоб зрозуміти, яку інтенсивність і темп використовувати в конкретному випадку для його стимулювання, слід звернути увагу на дихання дівчата і руху її стегон. Іншими словами, це потрібно просто відчути. Як порушити дівчину? Необхідно навчитися використовувати для цього всі її ерогенні зони. Однак спочатку потрібно дізнатися, де вони знаходяться. Досить привабливими і чуттєвими зонами вважаються область шиї, плечей, а також ключиць. Слід почати від точки росту волосся і перейти плавно до самої основи шиї.

 • . 5

  Пестити цю область потрібно ніжними поцілунками. Можна також провести мовою в цих місцях або легенько обняти дівчину ззаду і поцілувати в шию. Подібні ласки прекрасно поєднуються з еротичним масажем, завдяки чому можна завести дівчину буквально з півоберта. Слід навчитися цілувати місце за вухом, яке плавно переходить в шию. Тут знаходиться одна з тих самих «гарячих» точок, впливу на які швидко збуджує майже всіх дівчат. У поєднанні з теплим подихом і чуттєвими дотиками мовою будь-яка дівчина покривається приємними мурашками. Далі можна перейти до так званої котячої точці, яка знаходиться в центрі спини між лопатками. Варто відзначити, що про цю точці відомо не всім, однак правильне дотик до даної зони — це прекрасний спосіб для порушення дівчини.

 • . 6

  Що вже приховувати, давно відомо, що одним з головних ерогенних місць на тілі є жіночі груди. Завдяки ніжним торкань до грудей і пестощів сосків, легке покусування і до решти швидко збуджуються абсолютно всі дівчата. При цьому давно помічено, чим груди менше, тим вона більш чутливіші сприймає все дотику. Не варто забувати, що груди — це все ж не м’язи, тому слід поводитися з цією красою дуже дбайливо. Інший «гарячої» зоною на жіночому тілі є живіт. Ось чому не завадить покрити живіт дівчини ніжними поцілунками, провести язиком біля пупка, пестити теплим і ласкавим диханням, прямуючи все нижче. Якщо говорити про сідницях, то тут допускається все — погладжування, стискання, шльопанці.

 • . 7

  Однак кращий жіночий збудник — це, звичайно, ж клітор. Ось чому варто особливо акуратно підійти до цієї зони. Багатьох дівчат збуджують легкі погладжування цього місця, а також оральні ласки. Тут дуже важливо не перестаратися, оскільки своїми діями можна довести до оргазму. Хоча, ситуації бувають різними, і вдячна дівчина з радістю займеться сексом з таким партнером в надії досягти піку насолоди знову. Крайній негативний варіант для хлопця — коли дівчина, вже отримавши задоволення, не хоче продовження. У підсумку можна залишитися ні з чим. Якщо все ж отриманий допуск до тіла, і основний процес почався, не варто забувати про те, що потрібно обов’язково продовжити ласки, зосередитися на грудях, щоб додатково стимулювати збудження. І, звичайно, варто шепотіти приємні ніжності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :