Як порвати джинси?

як порвати джинси?

Вам знадобиться
 • Джинси
 • Розмітка
 • Ефекти
 • Гармонія
Інструкція
 • . 1

  Джинси. Рвані джинси досить щільно закріпилися в повсякденному житті молодих людей. Такий вид одягу можна придбати в будь-якому магазині, але все таки варто самостійно спробувати зрозуміти, як порвати джинси. Це дає не тільки істотно заощадити, але й надає можливість подарувати найулюбленішим штанів в гардеробі другу і щасливе життя. Що саме для цього знадобитися? Фанерка або дошка; звичайний канцелярський ніж або прості манікюрні ножиці; наждачний папір; будь пінцет; ножик із зубчиками; найпростіший відбілювач. На самий перший погляд, може здатися, що порвати джинси досить просто, але, щоб при всьому цьому зробити це дуже красиво, потрібно гарненько попрацювати. Варто звернути свою увагу, що далеко не всі види джинсів чудово підійдуть для виконання даної процедури. Наприклад, утеплені або ж навпаки зовсім тонкі штани не годяться для цього, зимові ж джинси будуть виглядати дуже негарно, а тонкого покрою розповзуться відразу ж після першого прання. Для роботи варто брати виріб щодо середньої щільності.

 • . 2

  Розмітка. Щоб зробити рвані джинси, для початку потрібно визначити місця під майбутні діри. І завжди варто пам’ятати, що кілька ниток, які розташовані поперечно, після деякого часу випаде, природним чином поступово збільшуючи розмір самої діри. Далі виріб треба покласти на рівну поверхню, наприклад, на письмовий стіл, попередньо вивернувши їх на зворотний бік. Тепер можна розмічати місця майбутніх дір на джинсах. У будь-яку з штанин обов’язково треба вкласти якусь фанерку або досочку, у зворотному випадку можна наскрізь прорізати саму штанин. Якщо хочеться, щоб рваніна була абсолютно симетричною, тоді обов’язково варто дотримуватися інструкцій. Якщо раптом виникло бажання розірвати джинси естетично і красиво, тоді треба взяти який-небудь гострий інструмент, наприклад, самий звичайний канцелярський ніж, прості манікюрні ножиці. Розрізи варто робити частими і тонкими. Тоді задумане вийти просто ідеально і дійсно елегантно.

 • . 3

  Ефекти. Коли поставлена мета досягти ефекту потертості, тоді треба просто потерти тканину пемзою або звичайною наждачним папером. Не варто чіпати зони в області колін, іншим чином, коли людина присяде в таких джинсах, то в даному випадку потертості в один момент перетворяться на різних розмірів діри. Досягти ефекту «ажурности» джинсів можна таким чином. Прорізати брюки по всієї наявної ширині, при цьому відстань між усіма дірками повинно бути ні в якому разі не менше половини сантиметра. Джинси такого виду носити щодня можна, вони прослужать довгого терміну. Діри проходять по вертикалі робити потрібно за допомогою будь-якого розміру пінцета. Починають з розрізання джинси на ширину в 3 сантиметри. Тепер треба взяти пінцет і дуже акуратно висмикувати поперечні нитки. Далі простим ножем із зубчиками потрібно акуратно разлохматіть краю всіх одержані розрізів. Потім натягнути краю вгору і рухати ножем тільки поперек надрізу. Якщо дуже потрібна довга бахрома, то довгі нитки потрібно прибрати. З бахромою рвані джинси виглядають набагато цікавіше.

 • . 4

  Гармонія. Щоб зрозуміти, як порвати джинси дійсно добре, необхідно вибілити тканину навколо всіх утворилися дір. Для даної дії потрібно обробити білизною потрібні місця, а вже після цього відповідно випрати штани. Джинси також при бажанні можна просто напросто прокип’ятити з будь-яким відбілювачем. Потім зробити кілька розрізів в області пояса, кишенькових крайках, самих кишенях, ну і звичайно по нижньому краю самих штанин. Після виконання цієї дії сам виріб буде виглядати набагато більш гармонійніше.

 • . 5

  Люди можуть говорити що завгодно, а рвані джинси завжди були і досі залишаються ознакою якоїсь особливої і гармонійною сексуальності. Саме завдяки їм засмагла і навіть природна шкіра ніг, яка визирає з розрізів, завжди і у всіх незмінно притягує найпильнішу увагу протилежної статі. На більшості вітрин величезної кількості інтернет-магазинів можна з легкістю знайти рвані джинси, правда любителі творчості і рукоділля можуть самі з усією гармонією і красою порвати такий популярний вид одягу, як джинси, які завжди і у всіх є в гардеробі. А найспритніші з них завжди знайдуть не один спосіб, за допомогою якого можна красиво і гармонійно порвати джинси.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :