Як посадити бузок навесні, в якому місяці?

як посадити бузок навесні, в якому місяці?

Вам знадобиться
 • Кущ бузку
 • Земля
 • Добрива
 • Догляд
Інструкція
 • . 1

  Бузок відрізняється невибагливістю і легкої пристосовністю, легко приживається і швидко розростається. Однак, є і у бузку слабкі місця. Причому, чим старше саджанці, тим більше, суворо слід дотримуватися необхідні умови. Наприклад, найкращий час для посадки бузку в середній смузі Росії — з середини серпня до середини вересня.

 • . 2

  Саджаючи кущі в призначені терміни, достатньо їх просто полити і все. Бузок приживеться сама собою. Як посадити бузок навесні, якщо все-таки необхідно це зробити саме в цей час року? Посадити бузок потрібно якомога раніше, встигнути потрібно до пробудження нирок, оскільки вегетативна система дерева прокидається рано. Значить, цвітіння і ріст пагонів заберуть у рослини чимало сил. Однак, дотримуючись ряд умов, можна допомогти бузку вкоренитися.

 • . 3

  По-перше, слід зрізати квіткові бруньки. По-друге, при сухій погоді навесні обов’язково поливати бузок, але в поливі не перестаратися, щоб коріння не задихнулися. По-третє, обов’язково обробити корнеобразующій засобом при посадці. Не варто очікувати від посадженого навесні дерева бурхливого цвітіння в перший же сезон.

 • . 4

  Оскільки бузок легко розростається, то видалити її з ділянки. не так-то просто. Як позбутися від бузку, якщо вона зайняла занадто великий простір в саду? У боротьбі з бузком допоможе гербіцид. Знадобиться обробити молоду поросль подвійною дозою, і залишити ділянку в спокої до наступного року. Потім, вже можна перекопати землю.

 • . 5

  Бузок легко дає бічні пагони і численну поросль, тому відповідь на питання, як розмножити бузок, досить простий. Бузок розмножується і пересадкою пагонів, і насінням, з яких вирощують втечу. Слід пам’ятати, що у щеплених сортів пагони — дикі, не здатні до виживання. Посаджені вчасно саджанці, зазвичай приживаються добре і не вимагають додаткового догляду. У природі вона виживає навіть на кам’янистих схилах.

 • . 6

  Для буйного цвітіння і гарного росту, бузку просто життєво необхідне сонце. У тіні не відбувається буйного цвітіння, яке і надає дереву особливий шарм і забезпечує популярність серед садівників. Якщо ж підходити до питання, як садити бузок з усією відповідальністю, то слід потурбуватися і питанням вибору ділянки для її посадки. Наприклад, вона зовсім не буде рости на низинних ділянках. Ідеальне місце для бузку — це ділянка, розташована на рівнині, або пологому схилі.

 • . 7

  Також, сприятлива для гарного росту бузку помірно-волога, родючий грунт з кислотністю, яка не перевищує нейтральну позначку — приблизно pH 6, 6 — 7, 5. Найбільш підходящим є ділянка, добре освітлений сонцем, а також захищений від вітрів. Головне — правильно посадити бузок. Коли вона приживеться, то їй не потрібно трепетний догляд та постійну увагу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :