Як посадити дельфініум насінням: сорт Синеокий

як посадити дельфініум насінням: сорт синьоокий

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Грунт
 • Горщик
Інструкція
 • . 1

  Це високе величаве рослина з квітками всіляких відтінків і кольорів. Найбільшою популярністю користується дельфиниум з яскраво синіми квітками, які дуже привабливо виглядають практично в будь-якому саду. Ставати цікаво, як посадити дельфініум насінням, щоб через деякий час милуватися цим прекрасним рослиною. Висаджувати його краще, там, де немає вітру, достатньо сонця і багато вологи. Купити насіння цієї прекрасної рослини можна в магазині. Але в цьому випадку слід врахувати, що кращий час для придбання осінь.

 • . 2

  Надалі аж до посадки, насіння потрібно зберігати в холодильнику. Тоді збільшується ймовірність їх схожості після посадки. Наступний етап, який хвилює будь-якого садівника, це як краще проростити насіння? Для цього можна використовувати лотки, горщики або ящички. Все залежить від умов вирощування та кількості наявних насіння. Шар грунту в контейнері повинен бути близько 10 см, не менше!

 • . 3

  Семеня можна висівати у відкритий грунт не раніше травня-червня. Але потрібно розуміти, що цвітіння може наступити тільки на наступне літо. Якщо потрібно, щоб дельфиниум зацвів в першу ж літо. Потрібно подбати вигонкою паростків. Для цього краще залишити горщики в добре освітленому місці на 3 — 4 тижні. Поливати помірно. Після сходів насіння, також як виростити каву з насіння, необхідно дочекатися, коли паростки зміцніють і в травні перенести рослини у відкритий грунт. Дуже велика ймовірність, що такий дельфиниум зацвіте вже цього літа.

 • . 4

  Пророщення і висадка у відкритий грунт у дельфиниума схожа з методикою, як виростити амарант з насіння, тільки люблять вони різні за складом грунту. Дельфиниум досить невибаглива рослина. Проте, потребує підгодівлі не менше трьох разів на сезон. І застосовувати при цьому яке-небудь збалансоване добриво для квітучих рослин. Дуже важливо, як посадити насіння в горщик? Це необхідно робити, занурюючи насіння на 1 — 2 см в глибину грунту. Слід побоюватися таких шкідників як павутинний кліщ, дельфініумовая, цибульна муха. Найчастіше шкідників подверджени молоді сходи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :