Як посадити квіти в городі: сам собі дизайнер

як посадити квіти в городі : сам собі дизайнер

Вам знадобиться
 • Ділянка
 • Горщик
 • Інтервал
 • Утрамбувати землю
 • Компост
Інструкція
 • . 1

  Кожна господиня на городі хоче мати квіти, адже це скрашує зовнішній вигляд дачі або заміського будиночка, радує око, крім того благотворно впливає на організм. А як посадити квіти в городі правильно? Для цього потрібно вибрати місце для клумби. Після цього необхідно обробити цю ділянку землі, перекопати, вибрати з землі рештки рослин, які росли тут. Можна навіть вилити на ділянку трохи окропу з розчином марганцівки, щоб вбити бактерії. Далі перевірити в якому стані цибулини і насіння квітів. Тільки після таких приготувань можна висаджувати квіти.

 • . 2

  А як садити імбир в городі і що для цього потрібно? Для цього буде потрібно лише купити шматочок кореня імбиру, але слід простежити, щоб даний корінь був свіжим, молодим, без цвілі, пружним. Далі треба взяти садовий горщик і наповнити його свіжою землею, а куплений шматок кореня імбиру, присипати невеликою кількістю землі зверху. Далі необхідно зволожити грунт і створити майбутньому імбиру світле і тепле місце. Слід пам’ятати, що імбир може зрости до одного метра у висоту.

 • . 3

  Що стосується такого питання, як виростити полуницю на городі, він не повинен бути проблемним, а навпаки дуже простим. Насамперед потрібно виділити на ділянці місце під полуницю, землю привести в порядок. Далі купити розсаду різних сортів полуниці, благо їх зараз вистачає. Після цього її потрібно проростити і в проміжок часу люті — березень висаджувати в розсадні ящики, дані ящики необхідно зберігати в теплому місці і постійно доглядати за саджанцями. Далі після заморозків, полуницю потрібно висаджувати в спеціальні канавки не густо і з міжряддям в 50 см, і 25 см між рослинами.

 • . 4

  Щоб знати, як виростити шпинат в городі, необхідно, як і для всіх культур — облагородити ділянку. Перекопати його, якщо необхідно, внести мінеральні добрива, добавки. Шпинат, зазвичай потрібно починати сіяти, приблизно в середині квітня. Вже на заздалегідь підготовлених ділянках, у спеціальних борознах глибиною 4 — 5 см, висаджуються насіння з інтервалом в 3 — 4 см. Потім борозни потрібно акуратно засипати і утрамбувати граблями. Все тепер шпинат посаджений.

 • . 5

  Як вирощувати печериці на городі чи дачі? Як це втілити в життя? Насамперед потрібно купити грибницю, а далі готуватися доглядати за печерицями. Далі грибницю потрібно посадити у вологий, тінистий ділянку городу, попередньо уклавши зверху компост. Грибниця поміщається в даний компост і втрамбовується. Зазвичай гриби з’являться вже через три тижні. Потрібно не забувати тільки дивитися за вологістю компосту для грибів і час від часу рихлити землю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :